40.000 TL Araç Tavsiyesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

40.000 TL Araç Tavsiyesi

Arkadaşlar selamlar.

Son bir kaç aydır araç bakıyorum, bütçeö 40 bin tl. Bu rakamın 2 3 bin üzerine de çıkabilirim.

Hb bakıyorum ama sedan da olabilir.Beklentilerim şöyle: öncelikli arızasız başımı ağrıtmayacak bir araç bakıyorum.Mekanik aksamından pek anlamam. Günde max 30 km yol yapacağım. Bir de tabi satarken sorun yaşamayacağım, ikinci eli kuvvetli bir araç olsa iyi olur. Bu beklentiler ışığında hangi araçları önerirsiniz?

Vakit ayırıp cevaplayacak arkadaşlara teşekkürler şimdiden.

Model takıntın yoksa golf yada seat önerebilirim.. güzel arabalar bence. Şansi fikrim yüksek model bir fransız arabaya bineceğime 2010 olur ama alman olur yani bu birazda arabadan ne istediğine bağlı..

Model takıntın yoksa golf yada seat önerebilirim.. güzel arabalar bence. Şansi fikrim yüksek model bir fransız arabaya bineceğime 2010 olur ama alman olur yani bu birazda arabadan ne istediğine bağlı..
2010 model yeni kokusu üstünde golfü 40bine alabiliyorsak yarın hemen alabilirim.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

başka bakmana gerek yok senin derdinin ilacı civic otomatiktir.
tatmin edici derecede sağlam bakımlarını yaptığın takdirde arıza ihtimali çok düşük , 2. eli güçlü şanzumanı sorunsuz lpgye uyumludur. otomatik alamam dersen manueline bak .

başka bakmana gerek yok senin derdinin ilacı civic otomatiktir.
tatmin edici derecede sağlam bakımlarını yaptığın takdirde arıza ihtimali çok düşük , 2. eli güçlü şanzumanı sorunsuz lpgye uyumludur. otomatik alamam dersen manueline bak .

Civiclere arıza yapmıyor diyorlardı bi kaç yerde daha okumuştum. Ama bu paralara yüksek kmleri var, 160 170 binlerde.Yüksek km de istemiyorum pek bütün birikimimi koyacağım için.

Civiclere arıza yapmıyor diyorlardı bi kaç yerde daha okumuştum. Ama bu paralara yüksek kmleri var, 160 170 binlerde.Yüksek km de istemiyorum pek bütün birikimimi koyacağım için.

bütün birikimini koyacağın için riski en az arabaya bak . gerekirse sıkış borçlan ama kafan rahat etsin . sonradan pişman olacağın arabaya para verme . gücüm yetmez dersen astraya bak . şansın yokmuş benim arkadaş sıfır golfe kafayı taktığı için 8 ay önce 2013 model 35binde donanımı full hatasız manuel astrasını 42bin tlye verdi sevdiği birine. resmen kelepirdi. aile için düşünüyorsan en az c segmenti al b segmenti arabalara para verme tıkış tıkış gidersin ve o bütçede dsg ww (otomatik) alma .

nerden aldın aydınlat bizi üstad aynı durumu bende yaşıyorum arkadaşla bi araba bulamadık.

Almanyada yasiyorum :S . Internet sitelerini gezip durdum (vw, bmw v.b.). 2. el baktim, otomatik navigation isaretleyip sansimi denedim. Tam bütceme uygun, icime sinan araba cikti karsima, 2 gün vw deki adamla konustuktan sonra sonuc h.o. Oldu

Almanyada yasiyorum :S . Internet sitelerini gezip durdum (vw, bmw v.b.). 2. el baktim, otomatik navigation isaretleyip sansimi denedim. Tam bütceme uygun, icime sinan araba cikti karsima, 2 gün vw deki adamla konustuktan sonra sonuc h.o. Oldu
Hayirli ugurlu olsun kazasiz belasiz kullanin

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt