#40 Emin Bayram | Westerlo'da Kiralık - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#40 Emin Bayram | Westerlo'da Kiralık

Ben 17 yaşımda lise turnuvasında heyecanlanıyordum normal boyle seyler liyundama donk oynamıyorsa emin oynasın yapacaksa ahmet çalık değil emin hata yapsın.

çok çok ağır bir oyuncu.

ahmet'i ilk izlediğimde onun için de aynı şeyi düşünmüştüm ama bu daha da ağır.

hız çalışıp kazanılan bir özellik olmadığı için kendisinin büyük bir geleceği olacağını sanmıyorum. yakında 3. lig seviyesinde görürüz.

Hatalar olacak tabii.
2003'lü olduğunu unutmayın.
U18 oynaması gerekirdi şu an.
Denemekte fayda var. Ahmet de yapabilirdi aynı hatayı.

Sorlothun pozisyonuna gelince, o azman dönerse anca Luyindama ya da Donk durdurabilir.
Fiziği gelişmeye müsait o da olur 2-3 seneye.

Gscimbom mobil

Ozan'ın aynısı işte. Ozan da rakibi yan karşılamayı bilmiyordu, Emin de öyle. Ozan'ın Kasımpaşa maçında Diagne'ye yaptığı bugün Emin'in rakibe yaptığı. Aynı çalımı yine yedi ama rakip sahtekar olduğu için pozisyonu erken bıraktı. Emin'i filan geçelim abi, genç oyuncunun yedirdiği 1 tane golü çıkaramayacak kadar onursuz herifler bu takımda. Emin o hatayı yapmasa laylaylom 0-0'a teslim olacaktı zaten, Ozan o hatayı yaptığında 4 tane de geçirebilecek oyuncu grubumuz vardı hiç yoktan. Emin de, Okan da çok kısmetsiz bir zamanda bu keşmekeşin içine düştüler.

Ozan gibi özel bir yetenek değil ama,super lig ayarında bir topçu olabilir çok çalışırsa.Biraz yavaş ama soğukkanlı ve teknik,umarım iyi yerlere gelir ama ozanla kıyaslamamak lazım.

Ayaklarını daha iyi kullanmalı,biraz daha seri olmalı ve anlık pozisyon almayı geliştirmeli.

Aksi halde 3.ligde asgari ücret ile oynar.

Üst Alt