# Gökay Güney - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gökay Güney

DM'de Abdussamed cok daha ideal

Kendisi uzun seneler dorduncu stoper + ucuncu DM olarak hizmet edebilir kabul ederse

Bence stoper olamayacak kadar fiziksiz degil

stoper olamayacak kadar fiziksiz değil doğru ama
stoper olamayacak kadar ağır ve sezgileri zayıf
1 maçla bu kanıya varmak hata belkide ama u21le a takım seviyesi arasında uçurum varmış onu anladım

neden 8 numarada oynatmıyoruz fatih hocammmmm....önliberoda da oynar.bu cocugun paslarına ve oyun görüşüne ihtiyacımız var

bugun golde hatası var dediler.ama ben macı actıktan sonra süper oynadı.stoper cıkıp ortashaya gelip pas yapmak manyak bi durum.metehanın attıgı golde metehana yerden pası atan gökaydı.sonra da metehan samedle verkaç girdi ve golü yazdı.

ortasha için denemeliyiz.

İyi iyi. Gitsin oynasın. U21 de yokken 20-21 yaşındaki adamın U19’da işi yok. Bu kararı uygulayarak TFF çok iyi yaptı. En azından futbolcular erken yaşta yarışmacı kimliğe bürünüp daha fazla gelişebilirler. Bizde altyapı 22 yaşında bitiyordu. O yaştan sonra kimseyi A Takım seviyesinde adapte falan edemezsin. Ayıptır günahtır.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu çocuk planlama hatasından dolayı çöp edildi ne altyapıda ne a takımda 6 aydır top oynamıyor zaten niye stoperde denediler anlamadım çocuk orta saha

Üst Alt