# Gökay Güney - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gökay Güney

Kimse yazmamış ama bana göre en hazır genç oyuncu. Alt yapı maçlarını izlerken hayran oluyordum zaten uzun toplar vs., tam bir Kuzeyli ya da İngiliz topçu havası var kaptanda hem oyunuyla hem tipiyle. Krall.

U21 Maçını izlerken karşılaştığım bir durum. Galatasaray topçusu hatta U21 Kaptanın yaptığı terbiyesizlik. Elindeki su şişesini isteyen adama önce bakıp sonra yere atıyor asıl olay kendinden yaşça büyük kişi gidip o şişeyi yerden alıyor. Ben izlerken üzüldüm GALATASARAY on Twitter

Verstuurd vanaf mijn EML-L09 met Tapatalk

Bu herif on libero
Sezon icersinde on libero mevkinde kullandigimiz dallamalari dusununce Gokayin genc takimda stoperde curutulmesini kabullenmek bir o kadar zorlasiyor

Tursusunu kuruyorlar genc oyuncularin, ne a takima aliyorlar nede kiralik gönderiyorlar. 20 yasina basipda hala u21 de oynuyorsa yetersiz olmali peki neden hala takiminda tutuyorsun, yok yetenekliyse bu yasa kadar neden a takima almiyorsun veya kiralik göndermiyorsun? Cok yanlis isler oluyor alt yapida.

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt