#26 Mustafa Kapı - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1 yaşının içinde doğuyon tabi 0 yaşında mı doğuyon ilk doğumgününde 1 bitip 2ye giriliyo işte 17 bitcek 18e girecek kendimden şüphe ettirdin beni
Yav doğalı 1 ay olmuş çocuğa 1 yaşında mı diyosun. 12 ayı doldurduğunda 1 yaşına girdi denir. Yani o mantıkla 17 yılı tamamlamış birine 17 yaşında dersin. 18 yaşından gün almaya başlayınca 18 yaşında olmuyor yani :D

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yav doğalı 1 ay olmuş çocuğa 1 yaşında mı diyosun. 12 ayı doldurduğunda 1 yaşına girdi denir. Yani o mantıkla 17 yılı tamamlamış birine 17 yaşında dersin. 18 yaşından gün almaya başlayınca 18 yaşında olmuyor yani :D

12 ay doldurduğunda 1i bitirip 2ye girmiyor mu ya :D

12 ay doldurduğunda 1i bitirip 2ye girmiyor mu ya :D
Yav 1 bitiyor orda sıkıntı yok. Ama 1 yaşını yani 12 ayı bitiren kişi 1 yaşında oluyor. Senin dediğine 2nci yaşından gün almaya başladı falan denir. Gün almaya başladığı yaşı söylersen yanlış olur. Hayır düz mantıkla 12 ay yaşamış olan birine nasıl 2 yaşında diyebilirsin ki zaten :d

Yav 1 bitiyor orda sıkıntı yok. Ama 1 yaşını yani 12 ayı bitiren kişi 1 yaşında oluyor. Senin dediğine 2nci yaşından gün almaya başladı falan denir. Gün almaya başladığı yaşı söylersen yanlış olur. Hayır düz mantıkla 12 ay yaşamış olan birine nasıl 2 yaşında diyebilirsin ki zaten :d

mesela 10. dakika 37. saniyede gol atarsan 11. dakkada gol atmış oluyon ya o şekil xd

Yav şu yaş sorunu bi Türkiye de var ha.

Atıyorum birisi 12.05.2000 de doğduysa tüm dünya da 12.05.2001 de 1 yaşına girmesi kutlanır. Yok 2 yaşından gün almış falan filan. Şu tartışmalar bi Türkiye de var.

Kafa yormaktan başka bir işe yaramıyor.

Ben çocukken kaç yaşındasın diye sorulunca 12 demiştim, çocuğun biri de sormuştu ne zaman doğdun diye. Ahh sen 13 den gün almışsın demişti ben de bir halt anlamamıştım. Ne kadar boş işler bunlar ya.

sent via GSC

Yanlış senin hesabına göre 2018 yılındayız o zaman

ONEPLUS A5000 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt