#43 Ozan Muhammed Kabak - Sayfa 115 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
12 milyon nerden cikti? Serbest klama maddesi 15 milyon ve Ozan niye kabul etsin? Son transferinde 3,5 milyon fazla kazandirdi ve onun icin o hamleyle Galatasaray konusu kapalmistir.

Vefa bir semt adi degildir :(

rakamlar zaten ferasi idi. 15 de olabilir. cikis opsiyonu olmas ozan belki 30 milyona bile transfer yapabilir. yasi, piyasasi ve performansi müsat.

Cok iyi cikis yapti gercekten oynadigi kisa sürede, bekledigimden cok cok daha cabuk uyum sagladi Almanya ya.

Ben Ozan'in iyi yerlere gelecegine inaniyorum, kendisine hain yakistirmasi yapanlara kesinlikle hak vermiyorum. Evet gidis sekli sikintiliydi biraz ve gittigi ve tercih ettigi takim da keza öyle ama öte yandan da Ozan gitmeseydi herkesin cok begendigi Marcao ve Luyindama ikilisi gelmezdi ve en önemlisi de Ozan kalip yazin gitmeye kalksa serbest kalma opsiyonu ile ayrilirdi. Gidisi bize hem para hem de 2 tane tas gibi stoper kazandirdi.

Stuttgart secimi ne kadar yanlis gözükse de sonuc olarak Bundesliga da cok kisa bir sürede etkileyici bir performans sergileyerek bütün begenileri üzerine topladi. Bizdeki ve özellikle CL deki performansindan sonra Bundesliga da bunu basarmasi zaten takip edilen ve izlenen bir oyuncuyken kendisini daha da göz önüne atti ve kuvvetle muhtemel daha büyük bir transfer yapmasini saglayacak. Yolun acik olsun aslan parcasi.

Son olarak da böyle "haine" can kurban.

Transfermarkt da haber vardi demin gördüm, Ozan Kabak haric her oyuncumuzun kalip kalmamasi bizim elimizde diye aciklama yapmis Stuttgart'in sportif direktörü.

Kontratindaki opsiyonu birisi kullanip transfer edecektir demis.

Ülkede nedense yeterince ses yok ama çok ciddi şekilde Milan'a gideceği konuşuluyor. Hatta neredeyse bitmek üzere.

Bayern'de istiyor ama Ozan daha çok oynamak ve Hakan'ın da takımda olması yüzünden Milan'a gitmeyi istiyormuş..

2-3 güne kesinlik kazanır. Belki her an açıklanır.

Ülkede nedense yeterince ses yok ama çok ciddi şekilde Milan'a gideceği konuşuluyor. Hatta neredeyse bitmek üzere.

Bayern'de istiyor ama Ozan daha çok oynamak ve Hakan'ın da takımda olması yüzünden Milan'a gitmeyi istiyormuş..

2-3 güne kesinlik kazanır. Belki her an açıklanır.

İsmi pek geçmeyen Şalke'ye gidiyor.. Kendisi için bence doğru tercih.. Hem alıştığı lig, hem oynama garantisi var, hem de tarihi olan bir takım..

2 sene oynayıp daha iyi yere basamak atlayabilir.

İsmi pek geçmeyen Şalke'ye gidiyor.. Kendisi için bence doğru tercih.. Hem alıştığı lig, hem oynama garantisi var, hem de tarihi olan bir takım..

2 sene oynayıp daha iyi yere basamak atlayabilir.
Schalke ismi bayağıdır geçiyordu ama bu kadar talibi varken oraya gideceğini düşünmüyordu çoğunluk, o yüzden sana öyle gelmiş olabilir belki

Çünkü Bayern veya başka bir ülkeye yoğunlaşmıştı basın.

sent via GSC

Schalke ismi bayağıdır geçiyordu ama bu kadar talibi varken oraya gideceğini düşünmüyordu çoğunluk, o yüzden sana öyle gelmiş olabilir belki

Çünkü Bayern veya başka bir ülkeye yoğunlaşmıştı basın.

sent via GSC

yok ben takip etmeye çalışıyordum. Milan'a gitmesi neredeyse kesin gibi deniyordu. Olmazsa Bayern deniyordu.. Özellikle İtalyan gazeteleri bunu diyordu.

Ozani ilk isteyenlerden degilmiydi Schalke? Ozani Stuttgarta getiren spor direktör kovulup Schalkeyin basina gecti diye ve Stuttgart 2. Ligi düstügünden sonra hemen haberler baslamisti.

yok ben takip etmeye çalışıyordum. Milan'a gitmesi neredeyse kesin gibi deniyordu. Olmazsa Bayern deniyordu.. Özellikle İtalyan gazeteleri bunu diyordu.
Alman medyasında Schalke da geçiyordu ama dediğim gibi Underdog olarak görüyorlardı Schalke yı bu transfer de, pek ihtimal vermiyorlardı.

Ben de Bayern alır diye düşünüyordum. 15 Milyon gerçekten çerez parası gibi böyle performansıyla öne cıkmış gelecek vaat eden bir genç oyuncu için.

sent via GSC

Schalke tercihi bence iyi bir tercih. Daha büyük bir takıma gitmeden önce Avrupa'da Schalke ayarında bir takımda biraz daha pişmesi iyi olacak. Schalke kötü bir sezon geçirdi ama temel olarak kötü bir takım değiller.

Bencede Shalke tercihi dogru bir tercih olmus. Daha cok oynayabilecegi ve pisebilecegi bir takim. Onu cok acik. Insallah cok daha iyi yerlerde gorecegiz.

Üst Alt