#43 Ozan Muhammed Kabak - Sayfa 97 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cengiz Ozanin yasindayken ikinci lig oynuyordu. Bizde 5 sene türkiyede kalsin demiyoruz, ama Cengiz gibi 20 yasinda ve ayni bonservise gitse daha mantikli olur ve onu gelistiren takima minnettarlik göstermis olur.

Cengiz avrupa ligi falan bile oynamamisti. Bizde Ozan SL oynadi ve gene oynayabilir gelecek sezon

Futbol profesyonel bir meslek, bence yüklü maaş verip oynatmaya devam edelim. 1,5 sezona 3-4 katını rahat alırız bu formuyla... çocuk 40 yıllık stoper gibi

500 bin € + satisdan ona ve menajerine 5er% pay verin (toplam 10% yanlis anlasilmasin diye). O zaman menajeri ne kadar iyi teklif getirirse, o kadar fazla para kazanir.

Oyuncu menejerinin yuksek ucret istemesinde , muhtemel ileriki transferinde , transfer olacagi kulupten talep edilecek ucreti arttirmak amaci var

Yani 200 bin lira maasi olmasi ile 1 milyon maasi olmasi gorusme yapilan kuluple elinin guclulugunu etkiler

Bu kulubun menfaatine demiyorum yanlis anlasilmasin laf yemeyelim ama menejer de kulubun degil oyuncunun haklarini korumak zorunda

Açıkçası şımardığını düşünüyordum yarım sezonla, Fakat kalmasına sevindim Ozan'ı satacak lüksümüz yoktu Serdardan sonra.

Acaba satilmis ama sezon sonunda ayrilmasi seklinde maddenin olmasi mumkun mu ?

Yoksa sakatlik su bu sebepten boyle bir topa girmez mi yabanci kulupler ?

Bu yaşta para kariyer düşünüyor diye kiziyordum geri alıyorum
İktidar döneminde 30 bine yakın vatandaşımız başka ülkelere göç etmiş Sabancı ailesi ismini unuttuğum bir ada ülkesi olan ülke için vatandaşlık başvurusu yapmış
Adam bu yaşta bu ülkeden ve insanından birşey olmayacağını çözmüş helal olsun

Galatasaray Düşmanlarının .........

Üst Alt