#43 Ozan Muhammed Kabak - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
2 ay oynadı ve gitmek istedi hemde 7.5 m e daha sonra terim ve kulübü karşısına almamak için sezon sonuna kadar kalmayı kabul etti malesef bu süreçte bu genç sınıfta kalmıştır yakışmadı! Yapması gereken fesih maddesini kaldırıp sözleşmesini uzatmaktı kulübümün rızası olmadan hiç bir yere gitmem açıklaması yapmasıydı

Hoca açıklamış zaten gitme zamanı devre arası değilse sezon sonu.

Derhal gitmeli 1likte'yle falan olmaz bu işler.
Sozlesmesini uzatmamak icin niye bu kadar diretiyorlar anlamadim. Yonetimin yerinde olsam cocuga yillik 1.5m euro veririm, menajeri de kongre uyesiymis niye bu kadar uzatiyorlar bu mevzuyu. Ozan'i Ozan yapan Galatasaray ve Fatih Terim'dir, Galatasaray menfaatleri icin ne gerektiriyorsa onu yapmali, 7.5m guzel para ama bu piyasada 7.5m Ozan icin az. Milli Takim'a cagrilsin, AL'de iyi performans ve ligde sezon sonu sampiyon olursak iki katina satarsin, daha genc, 18 yasinda.

Twitterde 1likte tweet atacagina aciklasin planlarini. Hoca resmen gitmeyi istiyordu dedi ve bence sözlesmesini uzatmadan yazin gider.

Zaten simdi menajer 7,5 milyon veren birini bulsa bile kacardi gibi geliyor bana.

heralde gitmek ister, teknik-taktikten yoksun bir teknik heyet, ihtiyar ve kosmaya mecali olmayan takim arkadaslari, her an uzerine cullanmaya hazir maganda taraftar, boktan bir lig etc. etc.
onunde semih ornegi var, ceyrek final oynayan takimin stoperiyken her mac kufur yiyen kor esprileri yapilan bi herife donustu. gitmek istemesin de ne yapsin. hangi genc oyuncu gelisebilir ki bu takimda

heralde gitmek ister, teknik-taktikten yoksun bir teknik heyet, ihtiyar ve kosmaya mecali olmayan takim arkadaslari, her an uzerine cullanmaya hazir maganda taraftar, boktan bir lig etc. etc.
onunde semih ornegi var, ceyrek final oynayan takimin stoperiyken her mac kufur yiyen kor esprileri yapilan bi herife donustu. gitmek istemesin de ne yapsin. hangi genc oyuncu gelisebilir ki bu takimda
Bu ülkede diyelim

Galatasaray Düşmanlarının .........

Ustat katiliyorum da
Yine de altyapisindan yetistigin klupte a takimda sans bulmussun 3 4ay sonra bikip gitme sevdasina dusmek biraz bana tuhaf geldi

Üst Alt