#43 Ozan Muhammed Kabak - Sayfa 107 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fatih hocasını övmesine gerek yok, daha 6 ay önce adını sanını bilmiyorlardı senin. Şenol mu seni çıkarıp oynattı, seni buralara getiren şenol değil, bundan sonra da şenol yükseltmeyecek. Bom boş konuşmuş her zamanki gibi

Bu yasda milli oldu diye Senola da tsk etmesi gayet normal. Cocugun almanca her gördügüm röportajda Fatih Terim hocayin katkisi bana yüksekti ve ona güvenmesine tesekkür ediyorum diyordu cocuk.

Daha ne yapsin?

Wie die "Marca" berichtet, steht Kabak beim amtierenden Champions-League-Sieger Real Madrid hoch im Kurs. Sollte der angestrebte Deal mit Matthijs de Ligt, der auch mit dem FC Barcelona und Atlético Madrid in Verbindung gebracht wird, platzen, wäre der Stuttgart-Profi eine ernsthafte Alternative.

Varane realden gitmek istiyormus

Real de ligt veya Ozani istiyor

Bu yasda milli oldu diye Senola da tsk etmesi gayet normal. Cocugun almanca her gördügüm röportajda Fatih Terim hocayin katkisi bana yüksekti ve ona güvenmesine tesekkür ediyorum diyordu cocuk.

Daha ne yapsin?

iyi de şenol bizim düşmanımız değil. kimse şenola niye teşekkür ettin diye de kızmadı. hiç kimse yazılanları okumuyor ya da anlamak istemiyor forumda. bi kaç defa anlatmak istemiyorum söylemek istediğim şeyi.

şenolun çıkardığı yıldızlardan biri olmak istiyorum cümlesi tamamen fail bir cümle. bir kere seni şenol çıkarmadı, seni ftor hocan çıkardı. 6 ay önce alt yapıdaki çocuklarla gazozuna maç yapan bi elemandın.

birincisini anladık değil mi, yani ozanı çıkaran kişi f.terim, çıkaran kulüp ise g.saraydır. bura anlaşıldıysa devam edelim.

yıldız olma hayalin var ise ve bunu şenoldan bekliyorsan vay haline, seni buraya getiren ne şenoldur, ne de bundan sonra seni yıldız yapacak adam şenoldur. bundan sonra her şey kendi elinde. burası da anlaşılmıştır,

şahsımca şenol güneş başarılı bir teknik direktördür. ondan övgüyle bahsetmesi son derece anlaşılabilir ve takdir edilesi davranıştır, AMA bu cümlesi gülünç ve talihsiz bir cümledir

şimdi 18-19 yaşında diye savunma gelebilir, yaşın önemi yok. zaten futbol oynayanların çoğu bu yaşlarda forma alıyor. ayrıca profesyonelsin, sosyal medya ve oyuncu danışmanların vardır. yoksa bulmalı bi tane.

tabi beyanatın gerçek olduğunu kabul ediyoruz. çıkıp yalanlarsa sorun yok, beyan doğruysa beyanatı hakkındaki fikrim de budur

ben burda alınganlık yapacak birşey görmüyorum, ozan kabak ilk kez milli oluyor o da şenol güneş'e deggeldi , mustafa denizli mill takım hocası olsaydı aynı şeyi onun için söylerdi , bu zaten normal adabıdır bu işin , hocasına teşekkür ediyor.

ozan kabak kendisini çıkartan hoca olarak lanse etmiyor güneş'i , milli takıma ithafen konuşmuş.

“Transferimde kariyerimden önce bana emek veren, beni yetiştiren kulübümün menfaatlerini düşündüm. Görevim sahada benden bekleneni vermekti, ben de sadece bunu yapmak için çalıştım. Kafamı hiçbir zaman transfer hesapları yapmakla doldurmadım.”

"Başta Fatih Terim olmak üzere üzerimde emeği olan herkese minnettarım. Ben Galatasaray’ın yetiştirdiği bir futbolcuyum. Florya’ya geldiğim ilk günden itibaren her gün kendimi geliştirecek fırsatlarım oldu. Fatih Terim hayatımı değiştiren, hayatıma yön veren en önemli insanlardan biri. Temas ettiği herkes için aynı şeyin geçerli olduğunu düşünüyorum. Ben de o şansa erişenlerden biriyim. Onun tavsiyeleri benim için çok değerliydi."

“Galatasaray maçlarını kaçırmıyorum. Maçlarımız bazen çakışsa da sonradan izlemeye çalışıyorum. Dışarıdan izlemek çok daha heyecanlı. Aradaki puan farkı fazla görünebilir ama kapanmayacak gibi değil. Eski takım arkadaşlarımın şampiyonluk için ellerinden gelen ne varsa yapacağından şüphem yok. Hele ki takımın başında Fatih Hoca varsa! Galatasaray son ana kadar şampiyonluk kovalayacaktır. Tabii ki gönlüm, kendimi evladı saydığım Galatasaray’dan yana! "

"Benim ise amacım dünyanın en büyük takımlarının hayalini kurmak yerine önce dünyanın en iyi futbolcuları arasına girmek. Bu daha doğru bir yol. O zaman hayali hedeflerle değil, gerçeklerle yürürsünüz. "

“Galatasaray formasıyla hem Süper Lig’de hem Şampiyonlar Ligi’nde oynamak, ardından Stuttgart forması giymek ve şimdi de A Milli Takım’a seçilmek büyük mutluluk. Hepsi gurur verici şeyler. Hepsi için şükürler olsun. Her zaman daha iyilerini başarmak için çalışacağım. Ay-Yıldızlı formayla ise şampiyonluk hayallerim var. Kulüp seviyesinde lig ve takım hayalleri kurmuyorum. Önemli olan kendimi, alanımda en iyilerle yarışacak duruma getirmek.”

“Türk halkının arkamda olması çok önemli. Stuttgart’ta da Galatasaray taraftarları var. Her zaman yanımdalar biliyorum. Galatasaray’da forma giydiğim zamanda her zaman arkamda durdular ve destek oldular. Onlardan aldığım enerji sahadaki oyunuma doğrudan etki etti. Şu anda da sosyal medya üzerinden desteklerini esirgemiyorlar. Her birine tek tek teşekkür ederim.”

"Futbola forvet olarak başladım. Bunun bana savunmada da hücumda da çok önemli getirileri var. Anlayacağınız gole pek de yabancı sayılmam!”

“Andreas Beck ve Mario Gomez biraz olsun Türkçe biliyorlar. Beck’in Türkçesi daha iyi ama... İkisi de bana çok yardımcı oluyor. "

“Sosyal medyada bir yıl içindeki değişimim çok konuşuluyor. Profesyonel bir futbolcunun yapması gereken her şeye dikkat etmek. Yemek yerken, uyurken, çalışırken tavsiye edilenlerden fazlasını yapmaya çalıştım. Özel çalışmalarımın da bunda büyük faydası oldu. Galatasaray’da iyi bir eğitim aldım. Başta Fatih Terim olmak üzere diyetisyenlerimize, kondisyonerlerimize, hocalarımıza teşekkür ediyorum.”

Ozanın söylemesi gereken : Şenol hocama beni milli takıma almaya layık gördüğü için çok teşekkür ederim. Bu büyük bir onur benim için.

Gsc nin ozandan söylemesini beklediği şey : ulan ağlak Şenol milli takıma beni aldın diye sana biat mı edeceğim? kafasını zımbalattırdığım, imparator fatih teriiiiiiimmmm

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Nedense benimde ayrılış süreci nedeniyle baya kafamda soru işareti oluştu görünüşe göre pek yanlız değilim yolu açık olsun uzun yıllar yurtdışında oynasın ama Galatasaray tarihinde pek mühim bir yer etme fırsatını kaçırdı

Ozan konusunda aklima takilan sey, alt yapida senelerce oynayan, emek veren, A Takim'in hayalini kuran bir oyuncu A Takim'a dahil edildikten ve 6 ay oynadiktan sonra neden hemen avrupa'ya gitmek ister? Avrupa'da pek cok rastlanan bir durum degil aslinda. Wonderkid olarak adlandirilmadiysa oyuncu ilk once 2-3 sezon duzenli oynadiktan sonra avrupa'ya veya daha iyi bir takima gitmek ister, herkesin hedefleri vardir tabi ama 18 yasinda bir oyuncu neden 6 ay sonra avrupa'ya gitmeyi kafaya koydu?

Son düzenleme:
Ozan konusunda aklima takilan sey, alt yapida senelerce oynayan, emek veren, A Takim'in hayalini kuran bir oyuncu A Takim'a dahil edildikten ve 6 ay oynadiktan sonra neden hemen avrupa'ya gitmek ister? Avrupa'da pek cok rastlanan bir durum degil aslinda. Wonderkid olarak adlandirilmadiysa oyuncu ilk once 2-3 sezon duzenli oynadiktan sonra avrupa'ya veya daha iyi bir takima gitmek ister, herkesin hedefleri vardir tabi ama 18 yasinda bir oyuncu neden 6 ay sonra avrupa'ya gitmeyi kafaya koydu?

Bir de kaçarcasına gitti. Demek bize aidiyeti yokmuş. Merak ediyorum kaç tane hoca şampiyonlar liginde defansta 18 yaşındaki oyuncuya görev verirdi? Gerçekten Ozan beni hayal kırıklığına uğrattı. Penaltı canavariydi ama altyapıdan çıktı diye taraftar olarak bağrımıza bastık deneyim kazanınca yapmaz dedik her anında alkisladik çok büyük hayal kırıklığına uğradım Ozan konusunda

bu ne

Üst Alt