#44 Henry Domercant - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#44 Henry Domercant

Cevap: #44 Henry Domercant

581498_302948499812010_189085582_n.jpg

:tiphat:

Reis yavaştan neler yapabileceğini bizlere gösterdi.:)

İlerleyen zamanlarda sisteme,takıma alıştığında ve fizik olarak daha iyi olduğunda dahada iyi olacak.

Neyse,buna da Şükür,ben durumunun daha kötü olabileceğini düşünmüştüm.Sağlıklı bir şekilde döndüğünde ortalığı birbirine katacak reis.

türkiye kupasında fenerin ırzına geçer diye düşünmüştüm hawkinsle birlikte ama nasip degilmiş geçmiş olsun:sad007:

[h=1]Henry Domercant'in Sağlık Durumu Hakkında Açıklama[/h]

Galatasaray Medical Park oyuncularından Henry Domercant'in Medical Park'ta yapılan doktor kontrolünden sonra diz yan bağlarında gerginlik ve darbeye bağlı kemik ödemi oluştuğu tespit edilmiştir.

Domercant'in üç hafta kadar basketbol oynamadan tedavi edilmesine karar verilmiştir

:mad::sad007:

Cok daha ağır birşey olabilirdi ki diz sakatlığını 3 haftayla atlatmak şükredilesi birşey. Buna göre Domercant sadece Türkiye kupasını değil ligin ilk haftasınıda kacıracak. Fakat Efes derbisine yüzde yüzüyle cıkabilecek.

Başımızda Fatih hoca gibi eksiklerle yaşamayı cok iyi bilen Ergin hoca olduğu için ben rahatım. Beşiktaş döneminde Kemp,Erceg,Williams,Semih gibi eksiklere rağmen kazandığı büyük maclar var Ergin hocanın. Keza Efes döneminde de az boğuşmadı yıldız oyuncu sakatlıklarıyla.

Ergin hoca ciddi değil dedi yaklaşık 1 saat önce. Bugün şut attı bir süre zaten.Ciddi bir şeyi varmış gibi görünmüyordu

Üst Alt