#44 Nihad Djedovic


Cevap: #44 Nihad Djedovic5 asisti var.Çok önemli bu.Gordon da 5 asistle tamamladı bugün,keza Tutku da öyle.Çok hareketli.Aşırı saçmaladığı pozisyonlar oldu ama müthiş katkı yaptı.
 
Cevap: #44 Nihad DjedovicCok iyi bir mac cikardi, hem savunmamiza hemde hucuma farklilik katti. Farkli bir tarzi var, boyle devam ederse bize cok katki saglayacak gibi. Sezon sonu bonservisini almak lazim Barcelona'dan boyle devam edecekse.
 
Cevap: #44 Nihad DjedovicGaza gelmeyelim hemen. :DSkor gücünün olduğu belli ama söylenenler hep bazen kontrolü kaybettiği yönündeydi. Ki bu maçta bile bir iki tane gözünü kapatıp içeri daldığı pozisyon vardı.Bu hatalarını azaltsa zaten Barcelona'da şans bulurdu. Ama kimbilir belki farklı bir heyecan iyi gelir. En kötü günü böyle olsun ne diyelim. :D
 
Cevap: #44 Nihad Djedovicgayet başarılı bir transfere benziyor,daha erken bişi söylemek için ama ben beğendim açıkcası
 
Cevap: #44 Nihad DjedovicEmir Preldziç'in daha iyi şut atanı gibiydi. Etkilendim adamdan, umarım böyle devam eder.
 
Cevap: #44 Nihad Djedovicİyi bir transfer olmuş tabi henüz ilk maçı cuma günü gidip ankarada izlemek var :D bakalım orada nasıl oynayacak.
 
Cevap: #44 Nihad Djedovicİlk maçı falan geçtim adam 40 yıllık Galatasaray'lı gibi oynadı , hiç sırıtmadı bırak sırıtmayı adam bu takımın en önemli oyuncusu gibi oynadı 17 sayı attı , sorumluluk aldı rahat şut attı bu maçta umarım bu kadar çok süre almayı kaldırabilir fiziği.Çünkü böyle oynamaya devam etsin 35-36 dakikaları bulacaktır her maçta.Uyum sorunu yaşamadı , çabuk ısınmış takıma hep böyle devam et Djedovic.
 
Cevap: #44 Nihad Djedovicilk mac icin oldkca iyi. onmzdeki maclarda bunun ortalamasini oynasa gene cok faydali olur.
 
Cevap: #44 Nihad DjedovicOnur Gürele mesaj.

Onur oyuncuları izlemeden yorum yapmayı bırakırsan iyi olacak canım kardeşim.:)

Herşey yıldız oyuncu değildir.:)

Ama genede severim Onuru.
 
Cevap: #44 Nihad DjedovicÇok iyi oynadı. İhtiyacımız olan skorer bi oyuncu.Bazı hataları oldu ama Oktay hoca tedbir alır. Faydalı olcak bence.
 
Cevap: #44 Nihad Djedovichalbuki 3 lük yüzdesi okadar iyi olmayan bir oyuncu. bugün iyi attı 3lükleri. iceri girmesini begendim. b.kunu cıkardıgıda oldu ama ilk macında mükemmele yakın oynadı.
 
Cevap: #44 Nihad DjedovicGüzel oyun çıkardı ilk maçına rağmen , henüz 22 yaşında ve bence etkili , alınırsa uzun yıllar bize hizmet ederAyrıca devşirme gibi bi ihtimal var mı ? bu konuyu bilen arkadaşlar varsa eğer yazsın lütfen
 
Cevap: #44 Nihad DjedovicYapabileceği en iyi başlangıcı yaptı ama yorum yapmak için daha erken, inşallah böyle devam eder.
 
Cevap: #44 Nihad DjedovicHerkesin aksine ben hala soru işareti ile bakıyorum. Faydalı işler yaptığı oldu ama saçma sapan işler de yaptı.Euroleauge düzeyinde bir oyuncu olmak için daha dengeli oynaması lazım.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt