#44 Nihad Djedovic - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#44 Nihad Djedovic

Cevap: #44 Nihad Djedovic

5 asisti var.Çok önemli bu.Gordon da 5 asistle tamamladı bugün,keza Tutku da öyle.Çok hareketli.Aşırı saçmaladığı pozisyonlar oldu ama müthiş katkı yaptı.

Cok iyi bir mac cikardi, hem savunmamiza hemde hucuma farklilik katti. Farkli bir tarzi var, boyle devam ederse bize cok katki saglayacak gibi. Sezon sonu bonservisini almak lazim Barcelona'dan boyle devam edecekse.

Gaza gelmeyelim hemen. :D

Skor gücünün olduğu belli ama söylenenler hep bazen kontrolü kaybettiği yönündeydi. Ki bu maçta bile bir iki tane gözünü kapatıp içeri daldığı pozisyon vardı.

Bu hatalarını azaltsa zaten Barcelona'da şans bulurdu. Ama kimbilir belki farklı bir heyecan iyi gelir. En kötü günü böyle olsun ne diyelim. :D

gayet başarılı bir transfere benziyor,daha erken bişi söylemek için ama ben beğendim açıkcası

Emir Preldziç'in daha iyi şut atanı gibiydi. Etkilendim adamdan, umarım böyle devam eder.

İyi bir transfer olmuş tabi henüz ilk maçı cuma günü gidip ankarada izlemek var :D bakalım orada nasıl oynayacak.

İlk maçı falan geçtim adam 40 yıllık Galatasaray'lı gibi oynadı , hiç sırıtmadı bırak sırıtmayı adam bu takımın en önemli oyuncusu gibi oynadı 17 sayı attı , sorumluluk aldı rahat şut attı bu maçta umarım bu kadar çok süre almayı kaldırabilir fiziği.Çünkü böyle oynamaya devam etsin 35-36 dakikaları bulacaktır her maçta.Uyum sorunu yaşamadı , çabuk ısınmış takıma hep böyle devam et Djedovic.

ilk mac icin oldkca iyi. onmzdeki maclarda bunun ortalamasini oynasa gene cok faydali olur.

Onur Gürele mesaj.

Onur oyuncuları izlemeden yorum yapmayı bırakırsan iyi olacak canım kardeşim.:)

Herşey yıldız oyuncu değildir.:)

Ama genede severim Onuru.

Çok iyi oynadı. İhtiyacımız olan skorer bi oyuncu.

Bazı hataları oldu ama Oktay hoca tedbir alır. Faydalı olcak bence.

halbuki 3 lük yüzdesi okadar iyi olmayan bir oyuncu. bugün iyi attı 3lükleri. iceri girmesini begendim. b.kunu cıkardıgıda oldu ama ilk macında mükemmele yakın oynadı.

Güzel oyun çıkardı ilk maçına rağmen , henüz 22 yaşında ve bence etkili , alınırsa uzun yıllar bize hizmet eder

Ayrıca devşirme gibi bi ihtimal var mı ? bu konuyu bilen arkadaşlar varsa eğer yazsın lütfen

Yapabileceği en iyi başlangıcı yaptı ama yorum yapmak için daha erken, inşallah böyle devam eder.

Herkesin aksine ben hala soru işareti ile bakıyorum. Faydalı işler yaptığı oldu ama saçma sapan işler de yaptı.

Euroleauge düzeyinde bir oyuncu olmak için daha dengeli oynaması lazım.

Üst Alt