#45 Marcão - Sayfa 110 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bana isteyen sövsün küfür etsin ama ben aylar oldu hala Marcao'ya ısınamadım abi. Luyindama'ya bakıyorum tank gibi duvar gibi. Marcao olmadı sanki yanına. Yazın yaptığı göbek, sezon içerisindeki kritik maçlarda lakayıt hali. Bilemiyorum yani.

Ilkyari cok iyiydi.paulsen ve werneri sildi.2.yari yanındaki bekler değişti.ahmet ve usmail hala kaledeydi.donk hic sorumluluk almadı ve oyun kurmaya çalışırken çok pas hatası yaptı.ilk gol çarptı zaten birine.diger 2 golde ise sol kanat suçlu ve tabi ismail.

İlk yarı gayet iyiydi ikinci yarı orta sahanın çöküşü ve linnesin rezilliği ile kendisi de kayboldu. Düzelecektir baya iyi oyuncu.

tamam da simdi su var. Ilk yarida baya iyidi marcao, ikinci yari o kadar degisikliklerden sonra sasirdi artik. Biz bile kim nerede oynadigini anlayamadikki .
Şu derinlemesine toplarda bir zaafı var ama, doğru hamle yapamıyor, sürekli benzer pozisyonlar yemesini tesadüf olarak görmüyorum.

Kesinlikle geliştirilebilir bir nokta ama.

Şu derinlemesine toplarda bir zaafı var ama, doğru hamle yapamıyor, sürekli benzer pozisyonlar yemesini tesadüf olarak görmüyorum.

Kesinlikle geliştirilebilir bir nokta ama.
Sol bekle stoper arasına atılan toplarda baya terste yakalanıyor. Nagatomo da Linnes de defansif olarak baya iyi oldukları için açıklarını kapatıyor çogu zaman ama dediğin gibi geliştirmesi gereken bir özellik kesinlikle.

Marcao tam bicak sirti. Umarim daha fazla hata yapmaz. Taraftar su an 20 milyon fdelan filan diyor ama, kritik maclarda benzer goller yedirmeye devam ederse, portekizin küme düsmeye oynayan takimindan geldigini yeniden hatirlayip, hir cikarmaya baslar.

Marcao severler olarak mevzilerde siperlere saglam yerlesmemiz lazim

EARLkAhX4AIseSI

Üst Alt