#45 Marcão - Sayfa 111 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Marcao sadece sol ayagini kullanabiliyor vucut dengesi de sola egimli, futbol oynayan varsa aramızda dedigimi anlayabilir. bu da hamlelerde sıkıntı yaratiyo. Benim icin nötr oyuncu su an gitse üzülmem kalsa da hata yapmasın öyle yeter

—————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!

Kimse mükemmel demiyor. Lakin harika bir futbolcu ve geleceği parlak. Lig ve CL'de iyi bir sezon geçirsin Ocak'ta en az 25-30'a okuturuz bu aslanı. Brezilyalı alacaksan evli, çocuklu, hanımcı ve dinine bağlı arkadaş alacaksın. En kötü zarar etmiyorsun.

Aşırı yetenekli ve gelecek vaadeden bir stoper fakat mental olarak sıkıntıları var hiç belli olmasa da profesyonellikten uzak biri geldiği günden beri sosyal medyadan vs. çok yakın takip ediyorum aldığım izlenim bu tatilde aldığı kilolar da bunun örneği üstünde çok lakayik bir durum var böyle gece gündüz çalışayım eksiklerimi gidereyim havasında değil büyük ihtimal bir anda bu seviye ye çıkınca buraları yeterli gördü ve hayatını yaşamaya başladı ..

Aşırı yetenekli ve gelecek vaadeden bir stoper fakat mental olarak sıkıntıları var hiç belli olmasa da profesyonellikten uzak biri geldiği günden beri sosyal medyadan vs. çok yakın takip ediyorum aldığım izlenim bu tatilde aldığı kilolar da bunun örneği üstünde çok lakayik bir durum var böyle gece gündüz çalışayım eksiklerimi gidereyim havasında değil büyük ihtimal bir anda bu seviye ye çıkınca buraları yeterli gördü ve hayatını yaşamaya başladı ..
Aynı ben

Iyi stoper fakat kendisini çok da abartmamak lazım. Geçen biri koulibaly ile kıyasladı ağabey biri yıllardır büyük maçlarda iyi performans ortaya koydu öbürü daha ikinci sezon süper ligde oynuyor hata yaptığı maç sayısı az da değil.

Büyük potansiyel var çok çalışarak hatalarını da azaltır ama biraz gerçekçi olmakta fayda var yanı

Üst Alt