#45 Marcão - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu adamın 22 yaşında olduğu söylenmese Avrupa'nın iyi kulüplerinde oynamış 33 yaş üstünde stoper almış Galatasaray derdim. Çok rahat oynuyor. Topun bir sonraki hareketini sezebiliyor. İlk maç için güzel performans gösterdi. Devamını dilerim.

Gelmeden eleştirenler, ilk maçta öve öve bitiremeyenler.

Maç ölçü değil, beklemek gerekir özellikle defansif özellikleri hakkında konuşmak için.

Oyun kurma ile ilgili birkaç kelam etmek lazım, daha önce biraz maçlarını izlemiştim. Ama tabi yabancı maçları izlerken o oyuncuya özel izlemek farklıdır.

En beğendiğim yanı top gelmeden, nereye atacağını düşünüyor haliyle fazla eveleyip, gevelemiyor. Tek de güzel görüyor. Tabi daha sıkı basan takımlara karşı da görmek lazım.

İleri yönlü isabetli oynaması çok iyi,1-2 pozisyonda ortasahadaki andavallar kaleciye falan dön diye işaret yapmasına rağmen yine atak başlattığı anlar oldu. Umarım onlardan etkilenip serdar gibi sadece yana oynamaya başlamaz.

iyi bir izlenim aldım ancak doğru düzgün gelemedi zaten rakip. ilerleyen maçlarda daha net yorumlar yapabiliriz. ama yüzümüzü kızartmayacaktır, eminim

Üst Alt