#45 Marcão - Sayfa 141 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu asiri özgüveni bir gün bizi yakacak.

Ben kendisini seviyorum ama basit oynasin canimi yesin.
Dün maçın sonunda gol yemediysek kesinlikle Luyindama sayesinde fiziğiyle hızıyla sertliğiyle hava topu becerisiyle bu lig için biçilmiş kaftan Luyindama

Ama dribling yapmak çalım atmaktan ziyade bir an önce doğru pas tercihini bulup pas ile topu çıkarması gerekiyor Marcao biraz güven verse Luyindama basit oynayıp Marcao'yu görürdü geçen seneki gibi Marcao topu kullanırdı

Geçen yıldan eser kalmamış. Defansif görevlerini yapmıyor. Nasıl bu kadar leş oldu.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu adama olumlu veya olumsuz yorun yapmak için zaman gerekiyor diyorduk..
Benim görüşüm yavaş yavaş netleşiyor.Yetersiz olduğunu düşünüyorum.
Geçen senede öyle çok üst düzey perforrmans gösterdiğini düşünmüyorum.Hatta çok ciddi hatalar yaptığı maçlarda çok fazla.

Yav hep diyordum ben deneyimli bir stoper alalım diye. Sene başı Atalanta istediğinde Marcaoyu onlara verip gidip Sevilla’dan Kjaeri alacaktın mis gibi. Şampiyonlar liginde ne yapacağız bu adamla belli değil.

İki stoperimiz de topla uzun koşu yapmayı seven risk alan stoperler. 1 tanesi böyle olsa okey. Ama yanlarında en azından risk almayı sevmeyen garantici. İyi kadame yapan tecrübeli stoper lazımdı. Mesela cahill tam bize göre bir stoperdi. Hemde bonservisi yoktu. Lyundima yerine Marcao - cahill yapsaydık çok daha iyi olurdu. + Ona harcadığımız bonservis bütçesini belki bir sol yada sağ bek alabilirdik.

Sorun pas hatası yapması veya topla çok oynaması değil.Sorun 23 yaşında bir oyuncunun mustafa pektemeğe dahi ezilmesi.

Üst Alt