#45 Marcão - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Başakşehirin oynadığı topu biz oynasak bu sefer de hücum futbolu istiyoruz maçı domine etmek istiyoruz diye ağlarlar

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Deplasmanda oynayıp da domine ettiğimiz tek maç Kayserispor maçı sanırım. Skoru alalım da deplasmanlarda domine etmesek de olur. Zaten edemiyoruz bari skor gelse.

Bu adamı sakar gördüğüm için beni fenerli besiktasli ilan eden adamlara da diyecek bir şeyim yok. Marcao iki maç daha bizi yaksin onu yemeye önce koşanlar onlar olacak eminim.

Avrupa'da kazandigimiz tek bir kupa var, onu da kapanarak oynamayi tercih ederek kazanmamisiz
biraz ağır oldu galiba benim düşüncem...benim demek istediğim illada deli gibi saldırmaktansa ayağa sağlam pas oyunuyla yapmalıyız...kaliteli oyuncularla bunu yapabiriz ve bizim 2 veya 3 iyi ve kaliteli oyuncularla yapabilecek bir takımız...elimizde iki tane taş gibi stoper var...biri Hava toplarında çok sağlam öteki de oyunu çok iyi kuruyor defanstan...kalecimizde eğer ki pas oyunu oynarsak ve defansı çok önde oynamazsak çok sağlam...onyekurunun yerine bize pas oyununda sağlam ve dribling gücü iyi bir oyuncu(zamanında Arda bizdeyken ve o gittikten sonra Riera)...ortasahayada Ndiyayenin yerinede Melo tarzında biri ve en önemlisi skor üretebilen bir 10 numara veya 8 numara...Rijkaard zamanında böyle demek istediğim Futbolla baya iyi Futbol oynuyorduk Avrupa kupalarında ve eğer ki üstünde dursaydık ve o oyunu sisteme çevirseydik yine bir Avrupa kupası gelebilirdi belki ama en azından bir yarı final görebilirdik...kusura bakma biraz uzun oldu ama değdi

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Marcao iyi performans gosteren bir futbolcudur. 2 3 hata yapacak elbette, daha 22 yasinda ve hayatinda ilk kez bu kadar ileride kurulan ve tanimadigi ayni dili konusamadi bir partneri ile maclara cikiyor.

Adam kaliteli bir futbolcu, orta sahamiz olmadigi icin 2 misli yuk biniyor. Hem forveti durdurup hem gelen orta sahalari karsilamak zorunda kaliyor stoperlerimiz.

Cok fazla sorumluluk aldigi icin hata yapmasi normal, DOS olmadan maclara cikiyoruz farkindaydaniz.

Marcao iyi performans gosteren bir futbolcudur. 2 3 hata yapacak elbette, daha 22 yasinda ve hayatinda ilk kez bu kadar ileride kurulan ve tanimadigi ayni dili konusamadi bir partneri ile maclara cikiyor.

Adam kaliteli bir futbolcu, orta sahamiz olmadigi icin 2 misli yuk biniyor. Hem forveti durdurup hem gelen orta sahalari karsilamak zorunda kaliyor stoperlerimiz.

Cok fazla sorumluluk aldigi icin hata yapmasi normal, DOS olmadan maclara cikiyoruz farkindaydaniz.
Asıl problemin orta saha oldugunu goremeyenler zaten mumkunse futboldan anladığını ima etmesin sadece izlesinler,bu iki genc çocuk ne yapsin her top.direkt geliyor,orta saha da eski Melo olsaydi yedigimiz gol sayisi yari yariya olurdu. Katılıyorum

Top sürekli defansta kalır ve rakibe hücum fırsatı tanırsak elbette hata yapar o kadar baskıya karşı. Orta saha problemimiz stoperlere de yansıyor.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Deplasmanda oynayıp da domine ettiğimiz tek maç Kayserispor maçı sanırım. Skoru alalım da deplasmanlarda domine etmesek de olur. Zaten edemiyoruz bari skor gelse.

Bu adamı sakar gördüğüm için beni fenerli besiktasli ilan eden adamlara da diyecek bir şeyim yok. Marcao iki maç daha bizi yaksin onu yemeye önce koşanlar onlar olacak eminim.
neyi sakar ??

tam aksi cok saglamci bir adam

sakarlik yapacak potansiyel luyindamada var

pozisyon hatasi desen eyv.

ama sakar dersen sen maclari makatinla izlemissin yada "BEN DEMISTIM" demek icin soteye yatan 1 artniyetliyisin demek

3. sik ise fbjkli olman

bu adamı birde sağlam bir ortasahayla değerlendirmek gerek bence. bizim orta saha diye mevkimiz yok malesef. bomboş bir yer orası şu an için

neyi sakar ??

tam aksi cok saglamci bir adam

sakarlik yapacak potansiyel luyindamada var

pozisyon hatasi desen eyv.

ama sakar dersen sen maclari makatinla izlemissin yada "BEN DEMISTIM" demek icin soteye yatan 1 artniyetliyisin demek

3. sik ise fbjkli olman

Şahsen Luyindama'yi çok beğeniyorum ve sakar olarak görmüyorum. Fazla özgüvenli olduğu için bazen denememesi gereken şeyleri deniyor o kadar. Her ikili mücadelede rakip forveti yere deviriyor. Bu yıldırıcı özelliğini seviyorum.

Bir ara Kjaer deniyordu Sevilla'dan bizim için

Stoper ikilimiz Kjaer + Luyindama olsaydı duvar örerlerdi ikisi. FFP yüzünden transfer edemedik anlıyorum ama benim stoper anlayisim. Bir genç + bir deneyimli olmak üzerine kurulu. Kulüp tarihinin en kritik döneminden geçiyoruz. Şampiyonluk şart ama maalesef böyle olmayacak.

Marcao çok sert bakıyor Melo'yu andırıyor Brezilyalı diye sempati duyan çok anlıyorum ama bizle uzun vadeli ne kadar yürür soru işareti. Deplasmanda gol atmakta zorlanan takım olarak duvar örmeliyiz ama her seferinde biri yumurtluyor ilk golü yiyoruz. Bıktım gerçekten.

Hatasız kul olmaz tek tük aksaklıklar olmadığında Van dijk oluyor zira ben beğeniyorum sahadaki duruşunu. Serdar gibi saatli bomba diyerek hakaret etmeyin.

Bilmem farkında mısınız ama orta sahamız 2015-17 arasındaki yol geçen hanına döndü yine iyice. Rakipler elini kolunu sallaya sallaya geçiyor orta sahamızı.

sent via GSC

Bilmem farkında mısınız ama orta sahamız 2015-17 arasındaki yol geçen hanına döndü yine iyice. Rakipler elini kolunu sallaya sallaya geçiyor orta sahamızı.

sent via GSC
Herkes R.Muhammed karşısında Marcao 'nun yaptığı hatayı konuşuyor ama kimse de Marcao 'nun taa orta sahaya kadar gelip de rakibi karşıladığı yerde olması gereken orta sahamız neredeydi o pozisyonda demiyor

Yoksa bir stoper kendini niye oraya kadar atarak risk alsın ki ? eğer orada R.Muhammed 'i karşılayan kişi orta sahamızdan herhangi bir oyuncu olsaydı Marcao arkada kademede bekleyebilirdi

Suçlu Marcao ilan ediliyor ama en az orta sahamızda onun kadar suçlu o pozisyonda yahu 1 tane bile adam gelip de karşılamıyor rakibin tek sıkıntı oluşturabilecek hücumcusu elini kolunu sallayarak ceza sahamıza girip gol atıyor sonra tek suçlu Marcao oluyor bende bunu anlamıyorum ...

Üst Alt