#45 Marcão - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tüm muhalifler rezil oldu yok marcao 300 bin euroya rizeye önerilmişmiş :) Şu an canlı yayında rizespor sözcüsü Hasan Yavuz Bakır bey bizim ilgilendiğimiz marcao galatasarayın transfer ettiği oyuncu değil sadece isim benzerliği var dedi :)

Yahu Levent Tüzemen gibi galatasaray kongre üyesi muhaliflerinin Mustafa Cengiz aleyhinde nasıl algı kastığı ortaya hep çıkıyor. Bari siz taraftar olarak oltaya gelmeyin yahu :)

marcao bir futbolcuda aradığınız manasız kriterlere uyuyor mu üstat
Evet genç olması dışında bir defosu yok. Bir kere hep yazdığım gibi solak sonra orjinal sol stoper.

Yabancı yani yeniçerileşemez... Maaşı çok düşük. İri kıyım, kemikli. Vahşi bir hayvana benziyor. Hafif de çirkeflik var sanki bir de gaddar ise favorim olur...

Tüm muhalifler rezil oldu yok marcao 300 bin euroya rizeye önerilmişmiş :) Şu an canlı yayında rizespor sözcüsü Hasan Yavuz Bakır bey bizim ilgilendiğimiz marcao galatasarayın transfer ettiği oyuncu değil sadece isim benzerliği var dedi :)

Yahu Levent Tüzemen gibi galatasaray kongre üyesi muhaliflerinin Mustafa Cengiz aleyhinde nasıl algı kastığı ortaya hep çıkıyor. Bari siz taraftar olarak oltaya gelmeyin yahu :)
ne anlatiyorsun bir çözebilsek cevap verecegizde. Aman tanrim rezillige bak rizeye onerilmemismis. Rize başkani çok buyuk got etmis bizi evet bravo.

Unal aysal transferlerine orani burani yirtarsin 3 milyon stopere verilirmi denilir diyince rize baskani rerererororo.

Hepiniz mi ayni tezgahın ürünü olursunuz çözemedim.

Kapasiten kadar algi kasip gidip ecnebi gelin gibi mal mal basliklar açman daha mantikli.

ne anlatiyorsun bir çözebilsek cevap verecegizde. Aman tanrim rezillige bak rizeye onerilmemismis. Rize başkani çok buyuk got etmis bizi evet bravo.

Unal aysal transferlerine orani burani yirtarsin 3 milyon stopere verilirmi denilir diyince rize baskani rerererororo.

Hepiniz mi ayni tezgahın ürünü olursunuz çözemedim.

Kapasiten kadar algi kasip gidip ecnebi gelin gibi mal mal basliklar açman daha mantikli.
Esas senin ne dediğin belli değil... Ne dediğimi anlamadın yahut derdini anlatamıyorsun. Demek istemiş olabileceklerini şıklara dökeyim sen seç;

a) Rize başkanı (aslında sözcüsü de :) ) marcaoyu almadı diye eleştirmemi eleştiriyorsun

b) Rizenin istemiş olması marcaonun daha iyi bir oyuncu olmadığını ispatladığımı mı kastediyorsun

c) Rizenin marcaoyu aslında istediğini ama şimdi yalan söylediklerini ve benim bunu yuttuğumu anlatmaya çalışıyorsun

d) Muıstafa Cengiz başkanı boşuna eleştirdiğin için sinirden çatlayıp vizyoncu hışmınla ne dediğin belli olmadan sadece bana muhalefet şerhi koymaya çalışıyorsun...

neyi kastediyorsun aslan parçası o yüksek kapasitenle adana-bursa-ceyhan-diyarbakır diye cevap vermen kafi :) hürmetler...

Ünal alemlerde hayranları da onun rüyalarında... Baş baş...

Hocası açıklama yapmış takımda mutlu gitmiyor demiş
Yine okuduğumuzu anlamıyoruz adam bak bizim marcaonun farklı olduğu musa dememden belli diyor. Burada da hocası resmi sözleşme imzalanmadı kulübümüzce dolayısıyla bu maçta oynayabilir demiş. Bu nasıl takımda mutlu gitmiyor anlamına geliyor renktaş???

Galiba kendisinin beğenilmeme sebebi hiç kimsenin ali ece, uğur karakullukçu gibi iflah olmaz fmcilerin bile kendisini fark edip oyunda seçmemiş olmasından kaynaklı.

Bunlara göre marcaoyu almamız onların zekalarına hakaret yoksa Cengiz Yönetimi onların steamden indirdiği dandik oyunlarında saveas yaptıkları uyduruk listenin başındaki isimleri almalılardı.... üjüldük mü???

Esas senin ne dediğin belli değil... Ne dediğimi anlamadın yahut derdini anlatamıyorsun. Demek istemiş olabileceklerini şıklara dökeyim sen seç;

a) Rize başkanı (aslında sözcüsü de :) ) marcaoyu almadı diye eleştirmemi eleştiriyorsun

b) Rizenin istemiş olması marcaonun daha iyi bir oyuncu olmadığını ispatladığımı mı kastediyorsun

c) Rizenin marcaoyu aslında istediğini ama şimdi yalan söylediklerini ve benim bunu yuttuğumu anlatmaya çalışıyorsun

d) Muıstafa Cengiz başkanı boşuna eleştirdiğin için sinirden çatlayıp vizyoncu hışmınla ne dediğin belli olmadan sadece bana muhalefet şerhi koymaya çalışıyorsun...

neyi kastediyorsun aslan parçası o yüksek kapasitenle adana-bursa-ceyhan-diyarbakır diye cevap vermen kafi :) hürmetler...

Ünal alemlerde hayranları da onun rüyalarında... Baş baş...
Zeka kıtlığı mı çekiyorsun?
Söylemen yeterli çare bulurum gerekirse yapay zeka kodlariz senin için düşünür.

Salak salak her bir haber üzerine ona buna laf sokmaya çalışmanızdan bıktık diyoruz.

Istiyorsan kodlayayım ama ise yarayacagi konusunda şüphelerim var.
Sözlükten kovulan, zekasızca konular açıp kendini anlamlandirmaya calışan senin gibilerin anlamasi biraz zor ama o takıntılı beyninle albayrak ve mustafaya tapmaya devam edebilirsin.

Zeka kıtlığı mı çekiyorsun?
Söylemen yeterli çare bulurum gerekirse yapay zeka kodlariz senin için düşünür.

Salak salak her bir haber üzerine ona buna laf sokmaya çalışmanızdan bıktık diyoruz.

Istiyorsan kodlayayım ama ise yarayacagi konusunda şüphelerim var.
Sözlükten kovulan, zekasızca konular açıp kendini anlamlandirmaya calışan senin gibilerin anlamasi biraz zor ama o takıntılı beyninle albayrak ve mustafaya tapmaya devam edebilirsin.
Tamam ifşa olduğun için ikrar etmiyorsun ben cevaplayım o zaman. Cevap D şıkkı Diyarbakır. Eminim Son Kararım :)

Yaşın kaç renktaş? Yapay zeka nakletmek filan :) hakkaten hayallerde yaşıyorsun yahu esas rezil olması gereken Kevent Tüzemen idi rezil oldu demek ki senin de hakikatler baya bir ağarına gitmiş. Bence gidip bir ayran içi... Malum olayı saptırmak için algı kastın ama ben hakikati tekrar söylüyorum olayın muhatabı isim benzerliği dedi :) yani bu kadar saçma bir olay üzerinden günlerce eleştiri yaptınız. Şimdi üzül pişman ol :) Hürmetler...

Üst Alt