#45 Marcão

Tuna Köse

Şef Gümüş Kıvrım
Fener maçında federasyon ve mhk verdiği hakkaniyetsiz cezalarla ipimizi çekti. Tokat atan adama tepki verildi diye ne cezalar yağdırıldı. Hukukta tahrik unsuru vardır ama bunlar fırsat kollayan sırtlan gibi pusuda bekleyip bu gerçeği görmezden geldiler. Adam bizim sahamızda gelip futbolcumuza tokat attı yani darb var ortada.

Ama buna rağmen ilahi adalete güveniyorum. İnşallah bunlara rağmen hem feneri sahasında yeneceğiz, hem de şampiyon olacağız.
bkz: futboldan anlayan adam

Onur Uslu

Parçalı Üye
La Liga'da fark yaratacak oyuncu özellikleri var. Sevilla, Atletico Madrid'in takip etmesi, olası transferini uygun buluyorum.

Hatta Denayer ile kıyaslarsak Denayer'in Lyon'da 11'e girdiğini görünce Marcao'nun ileride Barcelona'ya transferine neden olmasın diyorum.

Aydın Aslan

Baba Gündüz
Galatasaray'ın devre arasında kadrosuna kattığı Brezilyalı stoper Marcao'yu Roma takibe aldı.

30 milyon eyro

Yusuf Ciftci

Şef Gümüş Kıvrım
Marcao: "Luyindama, teknik olarak iyi bir futbolcu. Fiziği çok güçlü ve hava toplarında çok etkili. Bu tip özellikleri olması sahada beni çok rahatlatıyor. Lisan konusunda sıkıntı yaşıyoruz ama futbolun dili ortak. Bazen mimiklerle, bazen kısa kelimelerle anlaşmaya çalışıyoruz."

Marcao: "Hocam oyunu geriden kurma konusuna çok fazla önem gösteriyor. Benim oyun felsefem de bu şekilde. Geriden oyun kurmayı seven bir stoperim. Uzun top atmaktan nefret ediyorum. Bu nedenle geriden oyun kurmak benim pozitif yanlarımı ortaya çıkarıyor."

Mustafa Alp Demirci

Parçalı Üye
bugünün iyilerindendi. hatta belki tek iyi isimdi.

bir pozisyonda kamara tarafından alt edildi ama daha sonra rakibin hızlı olduğunu anlayıp dengeli durmaya çalıştı.

bu gibi performansları istikrarlı hale getirirse önemli bir oyuncu kazanabiliriz.

Mustafa Canaslan

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Kolay beğenen biri değilimdir; Marcao' yu çok beğeniyorum. Bunu kim bulup önerdiyse ve varsa, orta saha ve kanat için önerdiği adamlar için imkanlar zorlanmalı...

Üst Alt