#45 Marcão - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Olan oldu bir kere. Ona ragmen 10 numara stoper, müthis.

Simdi gelelim yillarca scout ekibine asaglayici laf atan veletlere. Adamlar portekiz liginin dibinden oyuncu bulup önermisler, iyi yapmis scout ekibi.

Bakiyorum bunu konusan yok? Yillarca 'Scout ekibi ne ise yariyor' diyebiliyordunuz.

Demek ki neymis? Scout ekibi bulabiliyormus, belkide cok bulmustur. Önemli olan scout ekibine güvenen teknik ekip.

İlk faulunde sarı kart göreceğini herkes biliyordu herhalde. Bu haysiyetsiz hakemler Başakşehir şampiyon olsun fener düşmesin diye her şeyi yapar. En önemli kişinin tuttuğu takımlara bakınca.

Skrtel'in Konyaspor maçındaki pozisyonu geliyor da gözümün önüne. Derbi var diye kırmızı vermediler...

Marcao: "Şampiyonluk için çok önemli bir maçta takımımı yalnız bırakacağım. Yapmamam gereken bir hata yaptım. Oysa maç öncesi arkadaşlarım beni uyarmıştı. Sarı karttan birkaç dakika önce Muslera da yanıma gelip dikkatli olmamı söylemişti."

Marcao: "Şampiyonluk için çok önemli bir maçta takımımı yalnız bırakacağım. Yapmamam gereken bir hata yaptım. Oysa maç öncesi arkadaşlarım beni uyarmıştı. Sarı karttan birkaç dakika önce Muslera da yanıma gelip dikkatli olmamı söylemişti."

Ne şimdi bu, ne kadar düşüncesiz olduğuna delil mi sunuyor? Zaten o faulü yaptığın an anlamıştık dostum, ama üstüne tüy dikmen iyi oldu.

Benfica ve Erzurum maçlarında yaptığı hataları ve sonuçlarını düşününce bu maçta olmaması bizim için daha hayırlı olabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt