#45 Marcão - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yok yav bu adam öyle Serdar gibi ufak tefek şeyle sakatlanacak birisine benzemiyor 22 yaşında demeseler 28-30 filan derdim buna fizik olarak inanılmaz gelişmiş

Bir de gaddar bir yapısı var ikili mücadelelerde filan hiç canı yanmıyor sanki, transfermarkt 'a göre adam profesyonel kariyerinde sakatlık yaşamamış

Bu adamı saha domdom kurşunuyla filan vurmazlarsa sakatlanmaz maç kaçırmaz

Yok yav bu adam öyle Serdar gibi ufak tefek şeyle sakatlanacak birisine benzemiyor 22 yaşında demeseler 28-30 filan derdim buna fizik olarak inanılmaz gelişmiş

Bir de gaddar bir yapısı var ikili mücadelelerde filan hiç canı yanmıyor sanki, transfermarkt 'a göre adam profesyonel kariyerinde sakatlık yaşamamış

Bu adamı saha domdom kurşunuyla filan vurmazlarsa sakatlanmaz maç kaçırmaz
nasil oynadi reis? senin futbol bilgine daima güveniyorum biliyorsun. serdar aziz ve maicondan kötü olmadigini söyle lütfen :D

nasil oynadi reis? senin futbol bilgine daima güveniyorum biliyorsun. serdar aziz ve maicondan kötü olmadigini söyle lütfen :D
Valla reis çata çat bayağı sağlam oynuyor yani hayatta Ahmet-Semih gibi filan kaçak güreşmiyor hani rakiple ilk mücadele eden adam o oluyor hani Melo Melo diyorlardı ya bildiğin Felipe Melo 'nun kayıp bir ikiz kardeşi olsa stoper oynasa bu kadar olur ;)

Hani işin şakası bir yana maçın başında taç çizgisinin orda rakipin önüne bir pas attılar bunun kayarak bir müdahalesi var sonra tak diye ayağa sıçradı bildiğin Melo dedim

Sert hamleli oynuyor sezgileri yerinde hani başarılı da birde 10 müdahale yapsa 8-9 tanesinde topu alıyor ki Ozan 'la birlikte oynarsa ikili mücadele kazanma & top kapma konusunda zirve yaparız

Herkes hava topu diyordu ama bence kötü değil hava toplarında hatta takımı duran toplarda hem Marcao 'ya doğru oynadılar topu, ki defans kısmında da rakibine hava topu vurdurmadı

Tabi kötü yanları da yok değil biraz dengesini kaybedip her an pozisyonunu kaybedecekmiş gibi, tabi bunda oynadığı adamlarında etkisi çok bildiğin vasıfsız 2-3 tane adamla oynuyor defansta sol bekleri bizim Carole 'ün iki gözününde görmeyen versiyonu gibi :D öyle kendi kafasına göre çıkıyor geri dönüyor filan, sol bek çıktığı zaman direk yerine kayıp orayı dolduruyor ama aralarında bir uyumsuzluk var Nagatomo ile bu sorunu yaşamaz ama Ömer ile oynarlarsa solbek ve stoper arasındaki uyumsuzluk sıkıntı olabilir

Yani Ozan & Marcao ikilisinden ümitliyim ben açıkçası 1 maç ile yorum yapmam doğru olmaz ama benim beklediğimden bayağı iyi çıktı

Gscimbom stoper kriterleri
-hava topu kusursuz olacak
- pozisyon bilgisi mükemmel olacak
- ayak tertemiz olacak 60 metrelik nokta pas atacak
- hızlı çevik güçlü olacak
-sakatlık geçmişi tertemiz olacak
- yaşı 23 ü. bonservisi de 1.5 milyon yüroyu geçmeyecek

Üst Alt