# Ali Yavuz Kol - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ali Yavuz Kol

Ne Tanju ne Aykut 1.80'di. Adamlar leblebi gibi gol atiyorlardi. Ustelik bu cocuk onlardan daha hareketli duruyor. Futbol degisti sonucta. Daha 18 yasinda bir cocuk. Ogrenecegi, gelistirecegi cok sey var. Abuk subuk kinamalar yazmayin ya. BegenmediginIz yonlerini elestirin ama bu cocuk yerin dibine gecirilecek kadar kotu degil. Mugdat gitsin Akhisar'da oynasin. Hazir Garry de gidici insaAllah, bu cocukla beraber digerleri de arada sans bulurlar umarim.

Ne Tanju ne Aykut 1.80'di. Adamlar leblebi gibi gol atiyorlardi. Ustelik bu cocuk onlardan daha hareketli duruyor. Futbol degisti sonucta. Daha 18 yasinda bir cocuk. Ogrenecegi, gelistirecegi cok sey var. Abuk subuk kinamalar yazmayin ya. BegenmediginIz yonlerini elestirin ama bu cocuk yerin dibine gecirilecek kadar kotu degil. Mugdat gitsin Akhisar'da oynasin. Hazir Garry de gidici insaAllah, bu cocukla beraber digerleri de arada sans bulurlar umarim.
Bu hiddet niye olacaksa zaten olacak

Galatasaray Düşmanlarının .........

Bende diyorum kimsenin yazması ile birşey olmaz olacak adam her türlü olur
Zaten mental zayıf birinin Galatasaray da işi olmamalı
Asil en büyük sorun bu çocukları gerçekten süzgeçten geçiren kişilerin yeterliliği

arkadaşlar benim için birbirinize girmeyin :) gayet mantıklı eleştirlerim ve çekincelerim var... ercanın dediği gibi yazdıklarımız bizi bağlar etkileniyorsa zaten galatasaraya faydamız olur böyle nanemollalardan kurtarmış oluruz kimyasını bozarak ha etkilenmezse yine galatasaray kazanır iyi bir yedek olur onun için eleştirmeye devam acımasızca hürmetler :)

forumda genel fizik ve boy takıntısı var anlamak güç o mantıkta kadroya ilk yazılacak isim donk olması lazım ama olmuyor işte,ilk oynamaya başladığında ozanın bile fiziği beğenilmedi forumda...
Diğerlerinin görüşü beni ilgilendirmiyor. Öyle şeylere takıntılı değilim.

Ben Abdülkadir özelinde konuştum. Fizik olarak eksikleri mevcut.

forumda genel fizik ve boy takıntısı var anlamak güç o mantıkta kadroya ilk yazılacak isim donk olması lazım ama olmuyor işte,ilk oynamaya başladığında ozanın bile fiziği beğenilmedi forumda...
hala beğenmiyorum yetersiz. Stoper dediğin stumpf gibi chiellini gibi popescu gibi bir uzun yanında azman bir yusuf yahut bülent yahut falko ujfalusi filan olur. kıl kuyruk serdar-çalık olmaz... Kısa adamdan sadece orta saha ve bek olur. Tutan-Atan-Kesen dev olmalı...

Fiziki konusunda eksik bilgiler mevcut örnek addulkadir cokmu iyi fiziğe sahip değil ama çevik fundamental olarak çok iyi topu tiklamasini iyi biliyor
Zaten hem iyi fiziki sartlara hemde fundamental olarak iyi oldumu emre Belözoğlu oluyorsun
Bir diğer konuda sakatlanma eşiği
Benim alide gördüğüm domuz gibi diri patlama gücü iyi klas ve teknik olarak zayıf

Fiziki konusunda eksik bilgiler mevcut örnek addulkadir cokmu iyi fiziğe sahip değil ama çevik fundamental olarak çok iyi topu tiklamasini iyi biliyor
Zaten hem iyi fiziki sartlara hemde fundamental olarak iyi oldumu emre Belözoğlu oluyorsun
Bir diğer konuda sakatlanma eşiği
Benim alide gördüğüm domuz gibi diri patlama gücü iyi klas ve teknik olarak zayıf

Abdulkadir orta saha zaten orta saha özellikle 10 numara cüce olmalı dünyanın en iyisi maradona fizikli mi? mevkiye göre değerlendirin lütfen

Iyi Ben de gordugumuz eksikliklerini elestirelim dedim zaten de cocuga hemen les, cop gibi yakistirmalari dogru bulmadigimi ifade ettim sadece. Bence o kadar kotu degil. Az biraz A takim tecrubesi yasasin. Burada veya kiralik baska bir yerde. Gorelim neyse ne. Olacagi varsa olur. O kismina ben de katiliyorum.

Üst Alt