# Ali Yavuz Kol - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ali Yavuz Kol

Iyi Ben de gordugumuz eksikliklerini elestirelim dedim zaten de cocuga hemen les, cop gibi yakistirmalari dogru bulmadigimi ifade ettim sadece. Bence o kadar kotu degil. Az biraz A takim tecrubesi yasasin. Burada veya kiralik baska bir yerde. Gorelim neyse ne. Olacagi varsa olur. O kismina ben de katiliyorum.
zaten leş demedim fiziki uygun değil diyorum hep kas kütlesi bana gösteriliyor iskelet yapısı müsait değil olmaz bir de konuşmasından yeniçeri potansiyeli gördüm

hala beğenmiyorum yetersiz. Stoper dediğin stumpf gibi chiellini gibi popescu gibi bir uzun yanında azman bir yusuf yahut bülent yahut falko ujfalusi filan olur. kıl kuyruk serdar-çalık olmaz... Kısa adamdan sadece orta saha ve bek olur. Tutan-Atan-Kesen dev olmalı...
kısa değilki 1.86 boy ve 18 yaşında top class isimlerle kıyas yaparsan hiçbir stoperi beğenmezsin,bu arada bülent 1.81 ben boyla alakası olduğunu düşünmüyorum zaten o mantıkta maicon alındı batırıyor kağnı gibi ,uzun boyuna göre çevik ve ayakları iyi adamları yedirmezler zaten
genel olarak boy algısını çürütecek puyol ve cannavaro gibi isimler var iyi oyuncu olmanın boyla alakası yok bence yada ilk bakılacak şey fiziği boyu posu olmamalı en azından..

kısa değilki 1.86 boy ve 18 yaşında top class isimlerle kıyas yaparsan hiçbir stoperi beğenmezsin,bu arada bülent 1.81 ben boyla alakası olduğunu düşünmüyorum zaten o mantıkta maicon alındı batırıyor kağnı gibi ,uzun boyuna göre çevik ve ayakları iyi adamları yedirmezler zaten
genel olarak boy algısını çürütecek puyol ve cannavaro gibi isimler var iyi oyuncu olmanın boyla alakası yok bence yada ilk bakılacak şey fiziği boyu posu olmamalı en azından..
yazdım üstat biri kule diğeri de 1.80 üstünde olmalı diye hatta örnekler de verdim

yazdım üstat biri kule diğeri de 1.80 üstünde olmalı diye hatta örnekler de verdim
konu fazla uzamasın ama cannavaro 1.75 puyol 1.78..
hayal kırıklığı bir isimdi teneke bağlayıp gönderildi unutanlara...
bence gayet iyi oyuncuydu 1.68 boyuna rağmen belki dünya futboluna damga vurmadı ama barcelona,r.madrid,sevilla gibi üst düzey takımlarda oynadı sonuçta boyuna takılmadılar yani onu demek istedim..

Üst Alt