# Ali Yavuz Kol - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ali Yavuz Kol

Niyeyse bana abartiliyor gibi geliyor

Bir aralar cok heyecanliydim kendisi hakkinda tavani Agüero falan saniyordum ama artik bu beklentileri askiya aldim

Malikten daha iyi aslinda u21de oynatmamalari tuhaf

Ahmet Sivri orda cok bekledigim bir isimdi sonradan oyuna girdi bugun
Cocuk top oynamayi unutmus gibiydi fiziken de bitikti cok uzuldum
Belli ki calismiyor

Ahmet Sivri'yi ben de cok begeniyordum ya gecen sene sezon sonuna dogru dehset videolari dusuyordu ilk hazirlik macinda dakika alinca da iyiydi galiba mental problemleri var

Malik cok net olmayacak, Ali Yavuz daha iyiyse neden boyle bir muamele yapilsin ki?

Ahmet Sivri'yi ben de cok begeniyordum ya gecen sene sezon sonuna dogru dehset videolari dusuyordu ilk hazirlik macinda dakika alinca da iyiydi galiba mental problemleri var

Malik cok net olmayacak, Ali Yavuz daha iyiyse neden boyle bir muamele yapilsin ki?

malik ve ahmet.sivri
yaslarindan oturu u19da oynayamiyorlar(yanilmiyorsam)
Aliyi de u21e alsak epey boş kalacak orasi ondandir belki
Boyle bir fikir yuruttum kendimce

fizikleri çok kötü hepsinin ya
en hazırları yunus sen düşün gerisini

Alayi kotu degil ama cogu yetersiz
Tek problem fizik olsaydi keske
Fizik dedigin mevzu boy vs degilse cozuluyor 6 ayda
Ozanin before afterlarinda bunu gormek memkun

En buyuk problem cogunun 'futbolu' bilmemesi

En guzel ornek Yunus
Altyapida 3 kisinin arasindan cikip 90a asacak yetenek var ama futbolu bilmiyor daha nerde durup nereye kosacagina topa ne zaman hareketlenecegini ne zaman calim atip ne zaman pas verecegini bilmiyorlar
Nasil asilir nasil halledilir bilmiyorum ama cozulmesi lazim yazik olacak cunku.

Bize acil 2 partner takim sart. Birtane 2. Ligden birtane de 3. Ligden fena olmaz.

U21 ligi zaten kalkmiyormu? Bence bir oyuncu 19 yasina geldigi an, ve hoca oyuncuyu tek yedekin yedeki olarak görüyorsa hemen kiralanmali.

Iyi yetenekler 2. Lige, biraz geride kalan yetenekler 3. Lige

Maaslari biz karsilayalim ve yolladimiz takima mesela bir oyuncuyu 20 kere +45 dakika oynatirsa 50-100 bin Tl prim gibi birseyler verelimde oyuncular orda yeteri kadar oynasin diye.

Mesela Selcukun primlerini böyle birseye kullansak daha mantikli. Hem oyuncularimizin gelismis adamlara oynamasa bence U21lere oynamakdan daha iyidir. Ordaki takimlar normalde taktiksel olarak U21 liginden üstünlerdir

Patlayis yapani kisin geri getirirsin ve takima alistirmaya bakarsin.

Alayi kotu degil ama cogu yetersiz
Tek problem fizik olsaydi keske
Fizik dedigin mevzu boy vs degilse cozuluyor 6 ayda
Ozanin before afterlarinda bunu gormek memkun

En buyuk problem cogunun 'futbolu' bilmemesi

En guzel ornek Yunus
Altyapida 3 kisinin arasindan cikip 90a asacak yetenek var ama futbolu bilmiyor daha nerde durup nereye kosacagina topa ne zaman hareketlenecegini ne zaman calim atip ne zaman pas verecegini bilmiyorlar
Nasil asilir nasil halledilir bilmiyorum ama cozulmesi lazim yazik olacak cunku.

Bu yüzden altyapilara parasi neyse verip bu isin eri olan adamlari getireceksin.

Yoksa tüm bir jenerasyon heba olabilir altyapida bu isbilmezlik yüzünden.

Doğum günü bugün genç aslanımızın. Uzun yıllar sonra tarihimize geçmiş, karakteriyle ve kaliteli futboluyla hatırlayacağımız nice doğum günlerini kutlarız umarım. Ömrün uzun, yolun açık olsun genç aslan.

Üst Alt