#49 Endoğan Adili - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#49 Endoğan Adili

Fatih hocanın ve Abdurrahim Albayrak ın kimsede olmayan bir özellikleri var oynamayan oyuncuyu ikna ediyorlar. zarardan ne kadar dönersek kardır diyoruz ki güzel hamleler bunlar. Tarık Çamdal için de ben Almanya dan bakıyorum demişti Albayrak. Son olarak Trezeguet ve Emre Akbaba transferini Albayrak istese siyasi ayaklarını kullanarak tak diye alır. O yönden pek haz etmesemde bizim işimize yarıyor. Ünal Başkan artık nasıl bir dönemse 13-14 sezonu bi kurtulamadık şu topçulardan bitmiyor

Bu namussuzdan kurtulduğumuz gün sadece 2 tane mi post atılır!!! Her sabah bakarım websitesine en geç öğleden önce bugün cuma diye biraz erken baktım hiçbir haber yoktu...

Foruma girdim eve gelince hiç haber görmedim hakkında taa ki @Serhan Altuğ kardeşim uyarana kadar...Dile benden ne dilersen kardeşim bundan sonra ana ayrı baba ayrı kardeşimsin...

@Taner Muzaffer kardeşimde şimdi post atmış sana müjdeni vereceğim...Hayır o değil de bu kadar sakin mi karşılanır bu kutlu haber be hey GSC Ahalisi!!! Alacağınız olsun içimi huzur kapladı...Boşaldım anasını satayım hepinizi seviyorum herkese hakkımı helal ediyorum :) HÜRMETLER !!!

BAŞARDIK BAŞARDIK BAŞARDIK :)

😬😬😬

Üst Alt