# Valentine Ozornwafor - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Valentine Ozornwafor

Siz ne diyorsunuz ya ?

Yok adam oynamamis, yok oynatilmiyor yok efendim 2. Lig’de oynamadi..

Ozaman bu mantikla, hic bir genc veya Altyapidan oyuncu oynamasin daha önce hic oynamadilar!

Ulan Etebo veya Gedson defans‘a gecene kadar bu ne yapiyor ?
oynatmican madem niye lisans cikiyor , neden Kadroda oluyor ?

Sanki Etebo veya Gedson hayatlarinda defansta oynadilarda oynatiyoruz!!

3. Golde bu olsa yemez o kadar net!

Buna sans mi verdin simdi karaliyorsunuz?

Cok acik ve net Menajer Transferi oldugunu gösteriyor kim ve nereye gitti paralar o önemli
Adamin menajeri zaten belli !

Gecen sene lig bittikten sonra yabanci siniri ile dalga gecmek icin Emin Bayram'i kaptan olarak sahaya cikaran adam dün Hatay macinda kadroda bulunan tek lisansli stoper orjinli adami oynatmayarak yine tarih yazdi.

Enfes yorumlar var ya. Adamı bir kere denememissin as oyuncum dediğin 10 milyon euroluk topçular rizeden 4 yer, takımda stoper kalmamış ve tek orjin stoper olan 2 oyuncu var donk ve ozornwafor bu çocuk ayrıca ayağı duzgun oyun kurabilen bir oyuncu.
Şans vermiyorsun şener-gedson stopere geçiyor ama suçlu bu cocuk oluyor.
Ya bi kendinize gelin bu takım ilk yariyo 2-0 önde kapattigida ve tane genç oyuncu yedekte girmedi babel-donk-arda oyuna sokuldu. Şu adaletsizliğin olduğu yerde tek suçlu var. Millet yokluktan 17 yaşındaki ridvani sana karşı koyup futbol dersi verirken sen bu çocuklara şans vermiyorsun.
Bu çocukların psikolojisini düşünün bı bunun aynısını macta 2farkli önde olurken kasarlasmislar girerken soyledim ben. O gün ali Yavuz'u falan gösterdi reji moralleri bozuktu, dün gece de aynısını yaşadık.
Yazık günah bu çocuklar bu saatten sonra sana oynamaz kedisine oynar menajeri alır götürür 2 sene sonra pesinden ağlarsın ben onu istiyorum bizi evladımız diye.

Bu çocuk luyindamadan bile kalıplı bir çocuk.
Boyu uzun, ayağı düzgün, teknik ekip ne amacliyor acaba.
Kulübede oyuncu pişiriyor yine.

Kazara hataya falan kiralık verip bizim topculari gecirmese scout şefi terim ve biz bulduk diye her yere röportaj veriyor olacaktı.
Şans verebilecegin tek maçta da şans vermiyorsun e daha ne zaman şans bulacak.

Ben bunun yerinde olsam giderim.
Şimdiye kadar oynamaması neyse de esas mevkisinde kimse kalmayinca bile oynamıyorsa her türlü alınır adam ve haklı da yani
Hoca yanlış yapmıştır
Şener'i felan görmek istemiyorum ben takimda artık

Ben bunun yerinde olsam giderim.
Şimdiye kadar oynamaması neyse de esas mevkisinde kimse kalmayinca bile oynamıyorsa her türlü alınır adam ve haklı da yani
Hoca yanlış yapmıştır
Şener'i felan görmek istemiyorum ben takimda artık

almeira'da da oynayamıyordu ki. ya kötü ya da pozisyonsuz oyuncu. galiba fazla hantal, o yüzden büyük takımda stoper oynayabileceğini sanmıyorum. ayakları sağlam gibi ama bence 6 numara olabilir. şu etebo kazmasını bu adamın önünde bir daha 6 numarada görürsem küfürü basacağım. ama stoperde gedson gibi alakasız bir herifin bile arkasında başlamasında bir mantık buluyorum. her ne kadar hatay deplasmanında çok daha geriye dayanan, kontra ağırlıklı bir oyun oynamamız gerektiğini ve anca öyle bir yapıda ozorn'un fayda verebileceğini az buçuk tahmin etsem de. tabii 3'lü bir savunmanın sol tarafında da iyi olurdu ama hoca yemin etmiş heralde elimde hiçbir şey olmasa da çift tandem çıkacağım diye.

E2LWeX0XMAApUU9

milli takima cagirmislar

hm

Üst Alt