5+1 ses sistemi öneri ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

5+1 ses sistemi öneri ?

5+1 ses sistemi almaya karar verdim fakat bu konuda pek bi bilgim yok. Teknosa'dan 3-4 tane ürün buldum. Bunlar iş görür mü bir sorayım dedim.

JWIN SPS-6000 5+1 U K MULTIMEDYA SPEAKER - Teknosa Alışveriş Sitesi

Toplam Hoparlör Sayısı : 6 Toplam Çıkış Gücü(rms) : 100 W Manyetik Koruma : Var Garanti Süresi (yıl) : 2 Model : SPS-6000 Subwoofer : 1 Subwoofer Çıkış Gücü(rms) : 40 W Uydu Hoparlör Çıkış Gücü(rms) : 60 W Uydu Hoparlör (adet) : 5 Menşei : İthal Hoparlör Sistemleri : 5+1 Renk : SİYAH

PHILIPS SPA2600 35W 5 1 SPEAKER - Teknosa Alışveriş Sitesi

Toplam Hoparlör Sayısı : 5+1 Toplam Çıkış Gücü(rms) : 22,5 W Manyetik Koruma : Var Ağırlık : 282 x 311 x 297 mm Boyutlar : 6 kg Garanti Süresi (yıl) : 2 Model : SPA2600 Subwoofer : Var Subwoofer Çıkış Gücü(rms) : 12,5 Menşei : İthal Hoparlör Sistemleri : 5+1

JWIN SPS-6500 5+1 U K MULTIMEDYA SPEAKER - Teknosa Alışveriş Sitesi

Toplam Hoparlör Sayısı : 6 Toplam Çıkış Gücü(rms) : 100 W Manyetik Koruma : Var Ağırlık : 2 Garanti Süresi (yıl) : 2 Model : SPS-6500 Subwoofer : 1 Subwoofer Çıkış Gücü(rms) : 40 W Uydu Hoparlör Çıkış Gücü(rms) : 60 W Uydu Hoparlör (adet) : 5 Menşei : İthal Hoparlör Sistemleri : 5+1 Renk : SİYAH

CREATIVE INSPIRE M5300 5+1 BİLGİSAYAR HOPARLÖRÜ - Teknosa Alışveriş Sitesi

Toplam Hoparlör Sayısı : 5+1 Garanti Süresi (yıl) : 2 Model : INSPIRE M5300 5+1 Subwoofer : 1 Subwoofer Çıkış Gücü(rms) : 17 Uydu Hoparlör Çıkış Gücü(rms) : 6 W Uydu Hoparlör (adet) : 5 Menşei : İthal Hoparlör Sistemleri : 5+1

Hiç biri stokta yok galiba ama gelmesini bekleyebilirim eğer fiyatı ve kalitesi uygun olan varsa...

Cevap: 5+1 ses sistemi öneri ?

logitech x540 var ses kartın varsa çok iyi ben kullanıyorum

hu bu arada nakitin varsa şu canavarı alabilirsin

logitech_z5500.jpg
:tiphat::D

logitech ve creative bu işin ustaları.bu markalardan birini almayı tavsiye ederim.birde ses kartın creative marka olsun

Creative ses kartın varsa Creative yoksa logitech

aga anlamam ses kartından falan ama benimki notebook. Böyle bir şey özellikler.Ekli dosyayı görüntüle 2736

logitech x540 var ses kartın varsa çok iyi ben kullanıyorum

hu bu arada nakitin varsa şu canavarı alabilirsin

logitech_z5500.jpg
:tiphat::D

Notebooku satarsam alabilirim sanırım :) Dediğiniz gibi nakit lazım.

Philips kullanıyorum,Logitech'i ağlatır.

Peki yukardaki linkteki de iyi mi ?

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    10.7 KB · Görüntüleme: 63

notebook sa hiç masraf yapma çünkü ses kartı olmadan bu cihazlardan verim alamzsın cihazın 5+1 desteklemesi lazım yani hiçbir işe yaramaz 2+1 al bir tertemiz

EDIFIER, Logitech, Creative'lerden birini tercih et. Tabi 5+1 veya 7+1 alacaksan. Sinema sistemi olacaksa bu markalar olmaz.

VATAN COMPUTER - EDIFIER - DA5000PRO 5+1 SPEAKER - Hoparlör (Speaker)

VATAN COMPUTER - LOGITECH - X530 5+1 70W RMS SPEAKER - Hoparlör (Speaker)

İki üründe iyidir, ama ilk linkte ki, apartmandan kovdurabilir seni.

Piyasadaki en kral alet budur. Bunu yazda almayi düsünüyorum. :asd:

z5500 tokatlar onu.

EDIFIER, Logitech, Creative'lerden birini tercih et. Tabi 5+1 veya 7+1 alacaksan. Sinema sistemi olacaksa bu markalar olmaz.

VATAN COMPUTER - EDIFIER - DA5000PRO 5+1 SPEAKER - Hoparlör (Speaker)

VATAN COMPUTER - LOGITECH - X530 5+1 70W RMS SPEAKER - Hoparlör (Speaker)

İki üründe iyidir, ama ilk linkte ki, apartmandan kovdurabilir seni.

z5500 tokatlar onu.

Ev bizim sorun yok :) Şaka bir yana sizce de desteklemez mi notebook linkteki 5+1leri ?

Notebook ise hiç gerek yok. Desteklemeyebilir. 2+1 logitech veya creative de işini görür.

2+1 creative var da ses çok az beya...Film ve oyunlarda kesmiyor. :)

Desteklese bile iyi verim alamazsın. :)

:(

Laptop'un modeli nedir? Söyle bakayım. Ayrıca yetmiyorsa bile, harici ses kartı takarsın sorunu çözersin. Herşey para yani, çareler tükenmez, para sıkıntın yoksa çözülmeyecek sorun değil.

Üst Alt