🎗 #5 Ahmet Çalık - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Genc ve gelecek vaad ediyormus diyenler var.

Hadi gercekten öyle bir oyuncu diyelim bu Ahmet (hic bir sekilde katilmamama ragmen), en son transfer ettigimiz hangi genc ve gelecek vaad eden futbolcu bizde is yapti bizde kendini gelistirdi cevaplarmisiniz bu sorumu lütfen.

(Bruma demeye gerek yok, malum bu yaza kadar taraftarimiz satilsin diyordu simdi herkes 30'lara 40'lara kadar cikti bonservis olarak)

İyi o zaman, en son transfer ettiğimiz genç ve gelecek vaad eden futbolcu bizde iş yapmadı diye transfer yapmayı bırakalım.

Ahmet'i izlemeden nasıl böyle yorumlar yapabiliyorsun?

İyi o zaman, en son transfer ettiğimiz genç ve gelecek vaad eden futbolcu bizde iş yapmadı diye transfer yapmayı bırakalım.

Ahmet'i izlemeden nasıl böyle yorumlar yapabiliyorsun?

Izlemedigimi nereden cikariyorsun? Izlemedigim adam hakkinda yorum yapmam ben, Rodrigues hakkinda hic birsey demedim cünkü tanimiyorum.

Ahmet bu takimda harcanir, iyi oldugundan harcanir gider demiyorum bu takimin hic bir düzeni yok defansif anlamda bu yüzden harcanir diyorum. Bu düzensizligi de genc ve yerli yani öyle ya da böyle egitimi kisitli bir futbolcu ile düzeltmeye calismak yanlis benim gözümde. Bunlarin yaninda arti olarak futbolculara hic birsey katamadigimiz gercegi de var bir yandan, bu yüzden Ahmet'in bize fayda saglayacagini düsünmüyorum.

Yerli stoperlerin neredeyse hepsi rakibe nasil yaklasacagini nasil yer tutacagini bilmiyor bu seviyelere cikmalarina ragmen. Seviyeden kastim ülkenin en yüksek liginde oynamalari. Ben genc yabanci stopere de karsiyim. Orta yasli 26-27 ve üzeri tecrübeli bir stopere ihtiyacimiz var bizim. Bir de degil iki tane lazim. Elimizdeki adamlarin hepsi yetersiz, Semih den tut Serdar'a kadar.

Ülkenin en sorunlu pozisyonlarini sorsan millete herhalde stoper ve forvet derler. Biz de gidiyoruz yerli stoper aliyoruz hala. Onlarca stoperin ismi gecti haftalardir ama birini bile alamadilar öyle mi? Bence öyle gösterildigi ve yazildigi kadar ugrasmadilar bile bu oyuncular icin. Ben inanmiyorum buna Emre.

Rodrigues kapali kutu, Ahmet soru isareti. Bu iki adama toplamda 6 Milyon bonservis ödedik. Bu paraya yazik degil mi? Hem de kis transfer döneminde nokta atisi transferler yapilmasi gerekirken biz arkasinda soru isareti barindiran adamlari aliyoruz. Az maliyet ile gelseler neyse ama bu iki belirsiz adama 6 Milyon gömdük. Simdi 6 Milyona iyi bir stoper bulamaz miydik? Hadi diyelim üstüne 1-2 Milyon daha koysa tas gibi stoper alirsin Avrupa'dan.

Yazin da o kadar para harcadik sirf 3 adamin bonservisine 12 Milyon harcadik. Sonuc? Ikisi sakat, biri de ancak havadan etkili olan bir forvet. Serdar'in sakatligi talihsiz olabilir zeminden dolayi ama bu adamin zaten baska oyunculara nazaran sakatlanma ihtimali cok daha yüksek bunu cümle alem biliyordu ama gittik yine de o kadar para yatirdik. Kendi milletimize karsi irkci yapacaklar bizi bu gidisle ama ben cuval cuval para ile alinan yerli futbolcu istemiyorum artik. Eskiden yerli futbolcular fedakarlik yapardi büyük takimalra gelmek icin ama artik kulüpler yapiyor bu fedakarligi. Eski takiminda kazandigi paranin kat kat fazlasini aliyorlar bize gelenler, hak etmedikleri yüksek kazanclar az geliyor bir de gidip hepsine döviz üzeri sözlesme yapiyoruz.

Hayırlı olsun. Şimdi bu çocuğun suçu yok arkadaşlar suan ne kadar heyecanlı olduğunu tahmin ediyorum. Suç bunu alanlarda.

5 numara giyer.

bruma ile calik transferi karsilastirilir mi ? biri 2,5 milyon euro , oteki 13 milyon euro , herhalde aralarinda kalite farki olacak

tarik camdal a 4,75 verildi , o zaman veren aysaldi diye kimse laf edemedi . simdi ise daha yanlisi dogrusu belli olacak kadari gec , 1 kez bile sahaya cikmadan giyotin kurulmus

avrupadan tas gibi stoper aldik iste 6,3 milyon euroya , chedjou ismi , memnun musunuz chedjou dan mesela

6,3 milyon bonservis ,senelik 2.2 milyon euro ucret icin chedjou ya katlanacagima , 22 yasinda 900 bin euro ya ahmet calik zari atarim , tutar tutmaz ama ched den semihten kotu degildir

bu takim serdar , ahmet ve koray stoperleri ile ,fit ve saglikli olmalari durumunda uzun sure defans problemi yasamaz .. sansimiza sakatlik hortladi lincoln linderoth zamanlarindan bu yana ilk kez bu denli ciddi sekilde

Üst Alt