5c739ee23fdfc970debcb078059325d5.jpg5 GÖKHAN ZAN

DefansDoğum Tarihi
1981-09-07

Doğum Yeri Hatay

Oynadığı Takımlar 1997-1998 Hatayspor (altyapı)

1999-2000 Hatayspor

2000-2003 Dardanelspor

2003-2009 Beşiktaş

2004-2005 Gaziantepspor (kiralık)

Geldiği Takım Beşiktaş

Giriş Yılı 2009

Boyu 1.91

Kilosu 85

Lakabı
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: #5 Gökhan ZanHos geldi sefa geldi. Umarim sakatlik problemini atlatmistir. Bizim kulup enteresan.Bize sakatlik problemiyle gelenler catir catir oynuyor. Sakatlik problemi yasamamis adamlar sakatlaniyor :)
 
Cevap: #5 Gökhan ZanHem milli hem bedava Ersen Martin gibi. Hayırlı olsun, ben Servet 'i de istememiştim beni utandırdı. Sıra sende..
 
Cevap: # 5 Gökhan Zanhoşgeldin Gökhan... BJK gibi 2 sınıf takımda şampiyon olup görmediği ilgi karşısında he daim popüler olan Dünya da tanınan bir takımı seçmen harika bir düşünce.Eminim BJK deki Taş gibi oyununu devam ettireceksin. Demirören düşünsün gersini ;)
 
Cevap: # 5 Gökhan ZanHoşgeldin Gökhan Zan , artik sende bir ASLANSIN.

Insallah GALATASARAY'a yakisir bir futbolcu olursun.
 
Cevap: # 5 Gökhan ZanHayırlı olsun diyelim.B_401d2bcf5da3f2cb16d6c40da7a044be.jpgDoğru yerdesin.Başarılar.
 
Cevap: # 5 Gökhan ZanDoğru yerde degilsin,herhangi bir anadolu kulubune gitmeni isterdim,ya da fenere.ama basarilar dilerim sirf o forma icin.
 
Cevap: # 5 Gökhan ZanMeira gibi olacak.Herkes Meira'ya da oo süper dedi.Ama sonra GİT GİT dendi.Bu da böyle olacak...

Umarım yalancı çıkarırsın beni.Başarılar..
 
Cevap: # 5 Gökhan ZanYaradılanı sev yaradandan ötürü... Gökhanı sev Cimbomdan ötürü... Hayırlısı olsun bakalım...
 
Cevap: # 5 Gökhan ZanHayırlısını dilemekten başka şansımız yok.Umarım başarılı olup birçok Galatasaraylı'yı utandırır.
 
Cevap: # 5 Gökhan ZanGalatasaray'ımıza hayırlı uğurlu olsun.Kısıtlı yeteneği, devamlı sakatlanması, oynarken el kolunu çok kullanması, kademeden bi'haber olması, ceza sahası içinde müdaheleye meraklı olması gibi berbat özellikleri olsa da bu formayı giyiyorsun artık hayırlı olsun.Allah yüzümüzü kara çıkarmasın seninde, yönetiminde biz taraftarında...
 
Cevap: # 5 Gökhan ZanHer şeyden önce Servet2in yerine stratejik bir transfer yapıldı. Bu konuda yönetim yine basını ters köşeye yatırdı bu arada :) Gökhan Servet'ten 1 gömlek aşağıda bu aşikar ama onun Servet'in Milli Takımdaki partneri olması nedeniyle yapılan transferin ne manaya geldiği aşikar. Yalnız tek handikap Gökhan'ın 'cam adam' olması. Bunun dışında en az Servet kadar forması için mücadele edeceğinden kaygım yok. Kimseninde olmasın zaten ;)
 
Cevap: # 5 Gökhan ZanNe kadar başarılı/başarısız olacağını zaman gösterecek.Bize düşen o formayı giyen herkese destek olmaktır.Tekrardan hayırlı olsun...
 
Üst Alt