#5 Gökhan Zan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
5c739ee23fdfc970debcb078059325d5.jpg

5 GÖKHAN ZAN

Defans

Doğum Tarihi
1981-09-07

Doğum Yeri Hatay

Oynadığı Takımlar 1997-1998 Hatayspor (altyapı)

1999-2000 Hatayspor

2000-2003 Dardanelspor

2003-2009 Beşiktaş

2004-2005 Gaziantepspor (kiralık)

Geldiği Takım Beşiktaş

Giriş Yılı 2009

Boyu 1.91

Kilosu 85

Lakabı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: #5 Gökhan Zan

Hos geldi sefa geldi. Umarim sakatlik problemini atlatmistir. Bizim kulup enteresan.Bize sakatlik problemiyle gelenler catir catir oynuyor. Sakatlik problemi yasamamis adamlar sakatlaniyor :)

Cevap: #5 Gökhan Zan

Hem milli hem bedava Ersen Martin gibi. Hayırlı olsun, ben Servet 'i de istememiştim beni utandırdı. Sıra sende..

Cevap: # 5 Gökhan Zan

hoşgeldin Gökhan... BJK gibi 2 sınıf takımda şampiyon olup görmediği ilgi karşısında he daim popüler olan Dünya da tanınan bir takımı seçmen harika bir düşünce.

Eminim BJK deki Taş gibi oyununu devam ettireceksin. Demirören düşünsün gersini ;)

Hoşgeldin Gökhan Zan , artik sende bir ASLANSIN.

Insallah GALATASARAY'a yakisir bir futbolcu olursun.

Hayırlı olsun diyelim.

B_401d2bcf5da3f2cb16d6c40da7a044be.jpg

Doğru yerdesin.Başarılar.

Doğru yerde degilsin,herhangi bir anadolu kulubune gitmeni isterdim,ya da fenere.ama basarilar dilerim sirf o forma icin.

Meira gibi olacak.Herkes Meira'ya da oo süper dedi.Ama sonra GİT GİT dendi.Bu da böyle olacak...

Umarım yalancı çıkarırsın beni.Başarılar..

Yaradılanı sev yaradandan ötürü... Gökhanı sev Cimbomdan ötürü... Hayırlısı olsun bakalım...

Hayırlısını dilemekten başka şansımız yok.Umarım başarılı olup birçok Galatasaraylı'yı utandırır.

Galatasaray'ımıza hayırlı uğurlu olsun.Kısıtlı yeteneği, devamlı sakatlanması, oynarken el kolunu çok kullanması, kademeden bi'haber olması, ceza sahası içinde müdaheleye meraklı olması gibi berbat özellikleri olsa da bu formayı giyiyorsun artık hayırlı olsun.Allah yüzümüzü kara çıkarmasın seninde, yönetiminde biz taraftarında...

Her şeyden önce Servet2in yerine stratejik bir transfer yapıldı. Bu konuda yönetim yine basını ters köşeye yatırdı bu arada :) Gökhan Servet'ten 1 gömlek aşağıda bu aşikar ama onun Servet'in Milli Takımdaki partneri olması nedeniyle yapılan transferin ne manaya geldiği aşikar. Yalnız tek handikap Gökhan'ın 'cam adam' olması. Bunun dışında en az Servet kadar forması için mücadele edeceğinden kaygım yok. Kimseninde olmasın zaten ;)

Ne kadar başarılı/başarısız olacağını zaman gösterecek.

Bize düşen o formayı giyen herkese destek olmaktır.

Tekrardan hayırlı olsun...

Üst Alt