#5 Hamit Altıntop | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ea3e87e2a20943e58fcabb7f5cae55d0.jpeg

HAMİT ALTINTOP

Orta Saha

Doğum Tarihi: 08.12.1982
Doğum Yeri: Gelsenkirchen, Almanya
Oynadığı Takımlar:
2000-2003 SG Wattenscheid
2003-2007 Schalke 04
2007-2011 Bayern München
2011-2012 Real Madrid
Geldiği Takım: Real Madrid
Giriş Yılı: 2012
Sözleşme Bitiş Tarihi:
30.06.2016
Boyu:
1.83 m
Kilosu: 82 kg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: #4 Hamit Altıntop

Helal olsun hamit müthiş gol attın.Umarım uzaktan güzel gollerine devam edersin.

Bu golün aynısının tıpkısını 33. haftada Volkan'a atıp bizi zevkten dört köşe yap, sokaklara dök.

[video=youtube;0mOQApQ4iKQ]https://www.youtube.com/watch?v=0mOQApQ4iKQ[/video]

Bu adamın yeri dün oynadığı yerdir,artık sağa çekmez umarım hoca,yerini buldu aslanım benim:ka21:

Ynt: #4 Hamit Altıntop

Arkadaşlar, hamit'in golünü ercan taner'in anlatiminda hd kalitesinde Youtube'a koyabilecek birisi yok mu. Bazı ezik büzüklerin duvarlarına o videoyu çakmak istiyorum. :D

GT-I9070 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

aslinda bu golü daha gec bekliyordum, yani daha dogrusu fener karsi, ama dedigim gibi büyük ve önemli macta patlatacakti sonunda, insallah bundan sonra kafasi rahat oynar

Dün burada direğe çarptırıp atacak diyenler erdiniz mi ne yaptınız yaw..:D BU kadar olur ancak..Helal olsun aslanıma abdetini aldı golünü çaktı acısı KAdıköyden çıktı...

Hamit in her vurduğu top direkten dönüyordu dün topa öyle bir vurdu ki Kalenin direği dayanamadı içeri attı topu.

sağ açıkta değilde önlibero mevkiğinde veya ortasahanın orta kısmında oynadığı sürece daha etkili oluyor bu kabak gibi ortada Hamit'i sağ önde oynatıp Keita etkisi yaratmasını beklemek sacmalık,dün golü attığı bölgede oynamalı:b5:

Üst Alt