#5 Jamont Gordon - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#5 Jamont Gordon

Cevap: #5 Jamont Gordon

11 sayı 5 ribaunt 7 asist yapmasına rağmen görüntü olarak dağınık gibiydi. Ayrıca 3 gün üst üste oynamanın yorgunluğu vardı ki Vujacic'i hic savunmadı. Normal şartlarda ona nefes aldırmazdı.

Birde son olarak mental yapısı aynı Willie Solomon'ı andırıyor. Aynı onun gibi kafasını oyuna verdiği zaman Avrupa'nın en iyi guardlarından biri olabilir Gordon.

Macın kahramanlarından biri. Arkada kalmasın.

Gerçek bir oyun kurucu gibi ısrarla sıcak eli bulmaya calıstı. Sertac'a attığı pasta cok güzeldi.

İstikrarsızlık abidesi. Cok iyi oyuncu fakat güvenilir bir el değil asla. Sezon sonuna kadar Gordon ile götüremeyiz gibi.

Hücumda gününde olmayabilirsin anlarız da savunmada dökülmenin hiçbir bahanesi olmaz. Sarhoş gibi ortalarda gezdi bütün maç.

Bugün fena değildi.

Geçen maça göre daha olumlu işler yaptı.

Mesela Sopot guardını ezdiyse bana göre Jerellsıda ezmeliydi.

Bu arada çoğu guarda karşı fizik olarak çok ezici kalıyor.

Ona top indirip post oynatırsak skorumuz dahada artar.

Çünkü onunla avrupada fizik olarak eşleşecek guard sayısı çok az.

valla bu adamı gorunce namık adminim aklıma geliyo geçen sene cskadayken gelsin fln diyodu

Sağolsun macı kazandırdı ama sunu kesin anladım ki bu adam 16 Mart 1987 de isabetli orta ve uzun mesafe şutlara tepki olarak doğmuş.

Yalvarırım potaya git şut atma.Avrupanın önemli guardlarından biri olacakken kendinle olan inatlaşman yüzünden bitireceksin kendini

Çarşamba günkü derbide herşeye rağmen güveniyorum Gordon'a.

Büyük maçlara iyi konsantre oluyor.

Mccalebb'e yapıcağı baskı ve her potaya gidişi bize direk sayı demek.

Çünkü ülker'de çember savunabilecek oyuncu yok.

Üst Alt