#5 Jerry Johnson - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#5 Jerry Johnson

Cevap: #5 Jerry Johnson

Takımdaki hücum standardını maçın bazı zamanlarında bozup,takımın ritminin kaybolmasında çok etkisi oluyordu.Amerikalı oyuncu alınacaksa oyun bilgisi olan biri alınsın.Takımın ritmini ayarlayacak,takımın oyun düzenine,sistemine ayak uyduracak biri olmalı muhakkak.Jerry aman aman bir oyuncu değildi, maç kazandıran bir oyuncu olduğu gibi maçı kaybettirecek potansiyeli de olan dengesiz bir adamdı.Kendisini sevdirmesine sevdirdi ama yeri dolmayacak oyuncu değil.Daha iyileri Avrupa'da çokça mevcut.

Güzel insan Jerry'nin twitter adresi: @MyEuroLife

My nigga Josh Shipp out , like the old day in

Istanbul, Turkey #galatassary #jimboom @ Hollywood Cali! instagr.am/p/K-mK0_GhZ0/

Geçen sene Kazakistan'ta 14.2 sayı 2.4 ribaund 3.8 asist 0.9 top çalma 2.8 top kaybı ortalamarıyla oynamış, takımı hem normal sezonda hem play-off'larda maç kaybetmeden şampiyon olmuş. :tiphat:

Bir TBL takımı alsa güzel olurdu özledik reisi.

2 sene önceki maçları izliyorum da FB Ülker'le kapıştığımız final serisinde ne oynamış be. :sad007: Türkiye'den Telekom, Banvit falan alsaydı keşke.

true yardiriyodu o sene

ukic'i plastik bebekmis gibi kullanip attiydi

ah ulan adam gibi bi uzun alsaydi yonetim :sad007:

O son maçta gözleri dolu halini hiç unutmayacağım.

true yardiriyodu o sene

ukic'i plastik bebekmis gibi kullanip attiydi

ah ulan adam gibi bi uzun alsaydi yonetim :sad007:

Ersan ile final serisi için anlaşmışlar ama Ersan izin alamamış. Rancik sakattı, biz Shumpert dahil 4 yabancı ile onlar Emir dahil 6 yabancı ile oynamışlardı seriyi. Yönetim Shumpert işini batırmasaydı bir uzun daha alacaktık. Darjus Lavrinovic o hali ile fark yaratmıştı. :sad007:

Üst Alt