5 Maç Minimum 11 Puan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

5 Maç Minimum 11 Puan

Yav bu foruma bi tek ben mi ite kaka girebiliyorum. Varsa bunun bi çözümü söyleyin biz de uygulayalım günlerdir tapatalktan girilmiyor. PC den de zar zor girebiliyorum.

balatya mağlubiyetine kadar puan kaybedersek sıkıntı büyük

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aslında 5te 5 yapılabilecek bir seri lakin hem cl maçlarının olması hem de deplasman performansımızı dikkate aldığımızda 1 veya 2 maçta takılma ihtimalimiz yüksek gözüküyor.Ben ilk 5 maçtaki gibi 4g 1m diyorum.böyle çıkarsak kimse şikayet etmez sanırım

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hesaplarıma göre
cristiano-ronaldo-celebrates-goal-15.gif

Bu maçların hepsini kazanıp en azından Başakşehir’de 4-5 puan fark yapmalıyız yoksa çok sıkıntılı. Çünkü Başakşehir ve Beşiktaş maçları deplasmanda. Onlardan puan alacağımızı sanmam bu deplasman oyunuyla. Bir anda 5-6 puan fark yiyebiliriz ki bu kötü olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu maçların hepsini kazanıp en azından Başakşehir’de 4-5 puan fark yapmalıyız yoksa çok sıkıntılı. Çünkü Başakşehir ve Beşiktaş maçları deplasmanda. Onlardan puan alacağımızı sanmam bu deplasman oyunuyla. Bir anda 5-6 puan fark yiyebiliriz ki bu kötü olur.

Merak etme onların hiç biri ilk yarıyı önümüzde bitiremez.Hele ki 4-5 puan önümüzde mümkünatı yok.O maçlara kadar takımın böyle oynayacağını da düşünmüyorsundur umarım.Minimum 2-2.5 ay var o maçlara daha.Her geçen gün azar azar da üstüne koyuyoruz ki bence akıllıca davranıyoruz.Tonla maç yapacağız.Sezona fırtına gibi girip sonlarda dökülmektense böyle yarım yarım oynayıp kazanıp gidelim sonlarda da formda kalalım

Merak etme onların hiç biri ilk yarıyı önümüzde bitiremez.Hele ki 4-5 puan önümüzde mümkünatı yok.O maçlara kadar takımın böyle oynayacağını da düşünmüyorsundur umarım.Minimum 2-2.5 ay var o maçlara daha.Her geçen gün azar azar da üstüne koyuyoruz ki bence akıllıca davranıyoruz.Tonla maç yapacağız.Sezona fırtına gibi girip sonlarda dökülmektense böyle yarım yarım oynayıp kazanıp gidelim sonlarda da formda kalalım

Ben burada Başakşehir’i kıstas aldım. Bence bize sıkıntı çıkaracak takım onlar. Korkumuk sebebi derbi deplasmanlarında oynadığımız ezik ve silik oyun.

Üst Alt