5 Maç Minimum 11 Puan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

5 Maç Minimum 11 Puan

Akhisarspor (D)
Erzurum
Antalya (D)
Bursa
Yeni Malatya (D)

Arada Lokomotiv, Porto ve Schalke maçları da var. Derbi yok 11 puanla çıkmamız gereken bir süreç. 23 puanla 10 haftayı tamamlamak ideal olacaktır sonrasında 2 deplasman 1 içerde olmak üzere derbiler var.

Milli araya kadar ligde Akhisar,Erzurum,Antalya maçı var bu maçların başında ve arasındada Lokomotiv,Porto maçları var ama sabitleşmiş bi kadromuzun olmamasının mental ve fiziksel anlamda ekmeğini yememiz lazım,Ben yanlış hatırlamıyorsam hiç maçlara şu puan şu puan yazmadım böyle devam edeyim.
Part part bakarsak
Akhisar,Erzurum,Antalya minimum 7 puan
Bursa,Yeni Malatya minimum 4 puan
minimum 11 puan gayet makul bir beklenti umarım karşılarız en kötü şartlarda dahi 9-10 olmalı zaten 13 olursa tadından yenmez
15 olursa;

Akhisarspor (D) 3
Erzurum 3
Antalya (D) 1
Bursa 3
Yeni Malatya (D) 0

10 aliriz.Antalya'ya da yenilip 9 alirsak sasirmam.

Antalya deplasmanı haricinde zor maç yok gibi gözüküyor. Lakin bu sene bir de Şampiyonlar ligi olduğundan 13 puan olabilitesi yüksek bir puan lakin ben içeride bir maçta takılacağımızı düşünüyorum.

Bursa maçı zor geçer, ama alırız bir şekilde iç saha olduğu için.
Akhisar'da Selezynov yok, bu avantaj ve bu seneye iyi başlamadılar.
Yeni Malatya maçı şu an ki tabloda mağlubiyet yazar ama maç öncesi sürpriz puan kaybı yaşarsak bu seride kazanırız.

5 maçta 13 puan çıkartmak avantajımıza olur.

10 maç sonunda 25 puanda olmayı umuyorum.

Deplasman derbileri sıkıntılı olacak yine belli.

Antalya deplasmanı haricinde zor maç yok gibi gözüküyor. Lakin bu sene bir de Şampiyonlar ligi olduğundan 13 puan olabilitesi yüksek bir puan lakin ben içeride bir maçta takılacağımızı düşünüyorum.

antalya deplasmanı zor olmaz bence kadroları iyi değil zaten 1 tane atarsak devamı gelir o maçta da. malatya maçında geriye düşersek çevirme şansımız çok az kontrollü oynayıp rakibi üzerimize çekmemiz gerek Garry ve Onyekuru gibi hızlı oyuncularla sonuca gitmek en mantıklısı erol bulutta büyük maçlarda önce gol yememeye bakıyor ama atarsalar da maçı vermiyorlar. akhisar maçında sıkıntı çıkmaz onlarda avrupa maçı oynayacak kadroları zaten çok dar

Loko (H) 3 Puan
Akhisar (D) 3 Puan (Seleyznov yok galiba ceza)
Erzurum (H) 3 Puan
Porto (D) 1 Puan
Antalya (D) 1puan
Bursa (H) 3 Puan
Schalke (H) 3 Puan
Malatya (D) 3 Puan

Lig = 13 Puan
CL = 7 Puan

Muazzam olur

Üst Alt