5. Madalya Geliyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

5. Madalya Geliyor!

Cevap: 5. Madalya Geliyor!

o hakemın tavırları neydi öyle ya ben olsam dalardım

tebrikler nur helal olsun daha 19 yaşında:005:

Hakemler maçı verdi resmen.Bu hakemlerle gitmez arkadaş.

Nur zaten geridesin,6-7 puan alman lazım rakibin atak yapmasını bekliyosun.Kız zaten önde atak yaparmı sen saldıracaksın.

Altını alabilirdik ama gümüşte iyidir tabi ama kaybetme şeklimiz koydu bana.

tebrikler nur:tiphat:

tekvandonun nasıl bir hakemlik sistemi var arkadaş itirazımız doğru çıkıyor kartı geri vermiyor

haklı çıkmak da suç

Bence ikinci üç puanda tamamen moral olarak çöktü ve öyle gitti maç.

Benim anlamadığım bizim itiraz kartımızı niye geri vermediler.Puan larıda verdiler yani haklı olduğumuz çıktı geri vermeleri lazım dı kartı.

Ama rakip aynı şekilde itiraz etti onlarda puanı aldılar ama itiraz hakkı geri verildi onlara.

Madem itiraz sonucu haklı çıkılınca kart geri veriliyor ki onların kartı verildi ama bizimki neden verilmedi. Hakem zaten kör 10cm önünde olanı göremiyor. Bu kadar olmaz ya.

Madem itiraz sonucu haklı çıkılınca kart geri veriliyor ki onların kartı verildi ama bizimki neden verilmedi. Hakem zaten kör 10cm önünde olanı göremiyor. Bu kadar olmaz ya.

tahminimce bizim antrenör bize 3 puan ver onlarında 3 puanını sil dedi o yüzden vermedi diğer hakemlerde itiraz etti farkettiyseniz sonra olayı açıkladı vermedi

hakem antrenörün dediklerinin hepsi doğru olmadığı için vermedi

takdir hakkını kullanabilirdi ama kullanmadı

Tecrübesizliği yüzünden kaybetti,5-3 iken ardı ardına puanlar verince konsantrasyonu tamamen dağıldı.19 yaşındaki sporcu için gümüş madalya mükkemmel bir derece.

Daha 3 olimpiyata katılır,çok yetenekli.

Üst Alt