5 mayıs 2007 erciyes rize maçı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu tarz maç hikayeleri devam etsin mi?

• Evet

Kullanılan: 13 86.7%
  • Hayır

Kullanılan: 2 13.3%

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .
Galatasaray maçlarını kenara bırakırsak benim için en unutulmaz Süper Lig maçı. 5 mayıs 2007'de oynanan erciyesspor-rizespor maçı. Ligin 31.hafta maçı. Maçın önemini anlamak için puan durumuna bakmanız gerekiyor.

50973

Erciyes devre arası kesin düştü gözüyle bakılırken BKorkmaz geldi ve takımı hem kupada finale çıkardı, hem de üst üste galibiyetlerle takımı ligde kalma adına umutlandırdı. Erciyes sonunda final maçına gelmişti. Evinde direkt rakibi Rize'yi yenerse son 3 haftaya girilirken puanlar eşitlenecekti.

Neyse.. Maçın önemini anlattıktan sonra maça dönelim. Kayserispor ligde rahat durumda, bu yüzden bütün Kayseri, o dönem Erciyes'e odaklıydı. Stat tıklım tıklım dolu, herkes galibiyeti alıp 4 gün sonraki Beşiktaş ile kupa finaline odaklanmak istiyordu. Erciyes ilk yarıyı çok hızlı geçirdi. 1 gol attı, 1 tane penaltı kaçırdı.. İkinci yarı da benzerdi. Önce 1 top direkten döndü, sonra kırmızı kart ve penaltı oldu.. Ancak penaltı yine kaçtı. Ardından Rizespor 85.dakikada 9 kişi kaldı. 90+larda Rizespor son bir umutla gittiği kornerde golü buldu ve o büyük drama yaşandı. Maç 1-1 bitti.

Erciyes ardından Bjk'ye finalde uzatmaya giden maçta 1-0 yenildi. Son 3 hafta ise elinde geleni yapsa da küme düşmekten kurtulamadı.. Bülent kaptan ve takım büyük yıkım olmuştu.

Maça dair özet ve video düzgün video bulamadım.. Tek bulabildiğim geçmişte yayınlanan 21 programında "Unutulmaz Kaçan Penaltılar" listesinde 4.sırada gösterilmiş.

bu gole nasıl sevindiğimi hatırlıyorum

rezalet bir hakem yönetimi vardı maçta bu arada tekrar hatırladığmız üzere

erciyesli orkun ve sharpın sonra formamızı giymeleri de enteresan

Hakem erciyes kazansin diye kendini parcalamisti bülent hocayi cok sevmeme rizeden ise nefret etmeme ragmen bende sevinmiştim valla yalan yok. Futbola bağlandığım sezonlar.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

ligde kalma yarışına bakar mısın? O sene herkesin futbolunu övdüğü, Avrupa'ya gider mi diye düşündüğü Antalyaspor son 7-8 hafta kazanamayınca 39 puanla düşmüştü. Yılmaz Vural sonra intiharın eşiğinden döndüm falan demişti.. Antalya için baya dramatik sezondu.

Üst Alt