5 Sene Sonrası Kendinize Mesaj Bırakın (7 Mart 2020 Uplanacak) - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

5 Sene Sonrası Kendinize Mesaj Bırakın (7 Mart 2020 Uplanacak)

valla 2020 covid ile fena götümüzde patladı o ara uplamak da haliyle kimsenin aklına gelmemiştir , 2020'yi es geçebiliriz o açıdan..

fener'e koyamadık sanırım ama son iki senedir koyup geöiyoruz :D
avrupa konusunda baya geri gittik bu açıdan hayal kırıklığına uğradığımı söyleyebilirim.
1 tane daha oğlum oldu 9 aylık :)
istanbula 2016'da döndüm şimdi ayrılma planı yapıyorum :D
Başımızdakiler Dursun Özbek gideli çok oldu , daha beteri gelmedi diyebiliriz .Mustafa Cengiz daha başarılı olabilirdi ama Albayrak'ı transfer ve futbol şubesi başına getirmesi kendi sonu oldu.Hastalanmasa bu kadar yıpranır ve hoca ile didişir miydi bilemiyorum..
Daha beteri mi gelmedi uyarı veriyorum

Son 2.5 sene ekonomi ve sağlık alanında yaşananları görünce açıkçası e ön mühim şeyin huzur olduğunu iyice anladık diye düşünüyorum.

Kendim dahil herkese:

Başta sağlık ve huzur

Ve herkes için bir diğer temennim de

Sonrasında ise az da olsa samimi bir çevreye sahip olup keyifli vakitler geçirebilecekleri insanlar ile kalabilmelerini diliyorum.

Galatasaray’ın Avrupa’da bir kupa daha aldığını görebilmek de umarım nasip olur 5 yıl içinde. Bunu ise net hissediyorum. Bence çok da uzak değiliz.

dünya tamamen great resete teslim olmus chipli geziyor fabrikada üretilen et ve yiyecek tüketiyor olur büyük ihtinal, en dogrusunu Allah bilir yinede

Üst Alt