5 te 5 diyenler bir baksın 16'da 15 yapan GALATASARAY...!!! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

5 te 5 diyenler bir baksın 16'da 15 yapan GALATASARAY...!!!

16iiki1.jpg

Yok Dünya'da tekiz felan demeyin...

Israr ile...

Çünkü kapak böyle takılır...;)

Cevap: 5 te 5 diyenler bir baksın 16'da 15 yapan GALATASARAY...!!!

Onlar başka konularda tekler dünyada. Neyse artık :)

Cuma günü olmasına aldırış etmeden mundar etmiş feneri Alemdar Abi. :005: :005: :005:

O değil de adamlar yerel olarak 5 branşta şampiyon olduklarında kendilerini dünyanın en büyük spor kulübü olarak lanse ettiler ben hala ona gülüyorum :asd:

Herşeyde olduğu gibi bunda da ezikler böyle birşey olduğuna hiç şaşırmadım :)

Lan sırf bir sezonda, sırf futbol branşında, 4-5 kupa getirmiş takımız, it köpekle niye kıyaslıyoruz kendimizi? Kaldı ki, bugün Ülkerspor şampiyon oldu. Ülker'in futbol takımı fln yok, nerede 5'te 5 yaptı? Voleybol'da da Acıbadem şampiyon oldu yine.

amatör branslar dahil mi?

fenerin 9 diye duydum suanda,buyuk ihtimalle yetisemezler.

biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu:D

Adamlar bu sene 5 branş üzerinde 5'ten fazla şampiyonluk yaşadılar.

Fenerbahçe "Spor" Kulübü yazmış bugün bir arkadaşım Twitter'da.Gerçekten doğru.Her branşta en iddialı iki takımdan biri Fenerbahçe.

Daha fazla kendimizi kandırmayalım.Gerçeği görmek, daha iyisini yapma konusunda somut bir adım attırır.Fi tarihinde elde edilmiş başarıları hatırlatmak değil.

O başarıyı örnek alarak, o doğrultuda çalışmak olmalıdır yapılacak en fazla şey.

Saygılar.

Adamlar bu sene 5 branş üzerinde 5'ten fazla şampiyonluk yaşadılar.

Fenerbahçe "Spor" Kulübü yazmış bugün bir arkadaşım Twitter'da.Gerçekten doğru.Her branşta en iddialı iki takımdan biri Fenerbahçe.

Daha fazla kendimizi kandırmayalım.Gerçeği görmek, daha iyisini yapma konusunda somut bir adım attırır.Fi tarihinde elde edilmiş başarıları hatırlatmak değil.

O başarıyı örnek alarak, o doğrultuda çalışmak olmalıdır yapılacak en fazla şey.

Saygılar.

Hmmm biz onların yaptığını küçümsemiyoruz ama onlar bu beş branşta şampiyon olduklarında dünyanın en büyük spor kulübü biziz gibi komik açıklamalar yapıyor. Haliyle gerçekleri yüzlerine vurmak gerekiyor. O zaman biz de diyoruz ki tarihe bir bakın son 5 yıldır futbol dışı branşlarda başarımız yokken bile bizim daha fazla şampiyonluklarımızın olması bu ülkede en büyük spor kulübünün kim olduğunun cevabıdır. Kaldı ki bizim kulübümüz bu yönde çalışmalar yapıyor zaten. Basketbol,voleybol,futbol hepsinde gerekli yatırımlar yapılıyor.

Fenerbahçe hiçbir zaman örnek alınacak bir kulüp olmamıştır ve olmayacaktır. Bizim örnek almamız gereken bir kulüp yoktur. Sadece açıp kendi tarihimize bakıp oralardan ders çıkarmamız gerek.

Hmmm biz onların yaptığını küçümsemiyoruz ama onlar bu beş branşta şampiyon olduklarında dünyanın en büyük spor kulübü biziz gibi komik açıklamalar yapıyor. Haliyle gerçekleri yüzlerine vurmak gerekiyor. O zaman biz de diyoruz ki tarihe bir bakın son 5 yıldır futbol dışı branşlarda başarımız yokken bile bizim daha fazla şampiyonluklarımızın olması bu ülkede en büyük spor kulübünün kim olduğunun cevabıdır. Kaldı ki bizim kulübümüz bu yönde çalışmalar yapıyor zaten. Basketbol,voleybol,futbol hepsinde gerekli yatırımlar yapılıyor.

Fenerbahçe hiçbir zaman örnek alınacak bir kulüp olmamıştır ve olmayacaktır. Bizim örnek almamız gereken bir kulüp yoktur. Sadece açıp kendi tarihimize bakıp oralardan ders çıkarmamız gerek.

Fenerbahçe'yi örnek almaktan bahsetmiyorum.Şu anda tüm branşlarda Fenerbahçe'den geride olduğumuzu kabul etmemiz gerektiğini söylüyorum.

Kendi eski başarılarımızdan örnek alabileceğimizi söylüyorum nazire olarak göstermek yerine.

Eski başarılarımızın üstüne koyamaz ve aksine gerileme yaşarsak bir anlamı kalmıyor maalesef.

fener kac tane bransta mucadele ediyor biz kac tane?

bizim 16 mi?

Üst Alt