#50 Engin Baytar - Sayfa 259 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Baytar efendi 850'000 euro oturdugun yerden alinca paralari savurup show yapmasini biliyordun! Kameralar önüne cikmaya seviyordun! Genc futbolcularin zihinlerine zehirlemeyi biliyordun! Simdi görecegiz seni HAHAHAHA

Sezon basinda gitseydin en azindan son büyük kontratini imzalardin, zora büktün :) Simdi sana bunun 4de1 veren cikacakmi??

simdi bunun gibi sezon sonu sözlesmesi biten oyuncular kafalarini yerden yere vuruyor, belki baska bir takima gitme imkani varkene nasil olsa en az bir sezon daha yattigim yerden para alacagim ve ondan sonra bir anadolu takimina transfer olurum idare edecek para karsiliginda böyle gelmis böyle gider havasiyla , simdi ne yapacaklar cok merak ediyorum, daha düne kadar belki 500bin tl burun kiviranlar simdi 300bin tl kosa kosa sözlesme imzaliyacak

Bu adam 1 sezon top oynayip 4 sezon parasi aldi. Bunun sözlesmesini uzatan eminim ki Fatih Terim'dir..

Galatasaray böyle skandallara ragmen 100 bilmem kac yildir batmadiysa artik hic batmaz

sezon sonu bu karektersizi acaba bir takim alirmi? alirsa hangi mantikla merak ediyorum, adam resmen yan gelir yatarim parami alirim hesabinda , alo sezon sonu sözlesmen bitiyor efendi bukadar uzun süre mac oynamayan adam ne olur sence? 31 ile futbolu birakacsa orasi ayri

olur mu öyle şey bu adam çok hırslı? diyenler futbol oynamak isteyen adam şu anda bedavadan aldığı paralarla dünya turu yapıyor.

bu eleman yine kaldı elimizde ha

sivasın sogugunu begenmemis eskisehirin parasını

senin cibiliyetini dürteyim,karaktersiz

yeri gelmisken apoya da bi laf cakalim,gariban gookan zana laf etmeyi biliyosun yatarak para alıyor diye,baytara canim cicim kardesim cekiyorsun

ne ayak apo albayrak

Karakteri yokmuş. İki yıl daha uzatılan mukavelesi bize pahalıya patladı. 1 yıl oynadı 4 yıl para aldı.. Yaşasın yabancı sınırı.

Ne yüzsüz bir adam. Bu Galatasaray herkes seni kara listeye almışken getirdi, oynattı. Kariyerinde ilk kez şampiyonluk yaşadın. Sonra gittin neredeyse hakemi dövdün. Herkes yerden yere vurdu. Tarihi bir ceza aldın. Buna rağmen yine seni sokağa atmadık. Sözleşmeni uzattık. Biraz gururun olsa 100-200 demeden sözleşmeni feshedip çeker giderdin. Ve en azından bazı taraftarların gözünde azıcık da olsa değeri kalan bir Engin Baytar olarak anılırdın. Şimdi Galatasaray tarihinde 5 para etmez bir adam olarak yerini alacaksın.

bu eleman yine kaldı elimizde ha

sivasın sogugunu begenmemis eskisehirin parasını

senin cibiliyetini dürteyim,karaktersiz

yeri gelmisken apoya da bi laf cakalim,gariban gookan zana laf etmeyi biliyosun yatarak para alıyor diye,baytara canim cicim kardesim cekiyorsun

ne ayak apo albayrak
Gökhandan akp için oy sözü alamamistir birde alevi diye sevmiyordur bu adamdan hersey beklerim ben birde melek diyorlar

Melo gibi saha içinde hırs küpüydü zorlardı bi yerlerini yırtardı. Gerekirse hakemi de baskı altına alır takımı ateşlerdi. Katkı verdi miadı doldu ve gitti. Ama şunu anlıyorum bugün. Böyle adamlar şampiyonluğa oynayan takımların olmazsa olmazı. Bir şekilde takımın geri kalanını ayakta tutabiliyorlar. Hakemler bugünkü gibi rahatça aleyhimize çalışamıyordu Melo ve Engin zamanları. Hatta buna Ujfalusi Riera Elmander'i de ekleyebiliriz.

Engin örneğini yerli olduğu için verdim. Bugünkü yerlilere bakarsak hepsi pısırık hepsi durumu kabullenen amatör ruhlu adamlar.

Melo gibi saha içinde hırs küpüydü zorlardı bi yerlerini yırtardı. Gerekirse hakemi de baskı altına alır takımı ateşlerdi. Katkı verdi miadı doldu ve gitti. Ama şunu anlıyorum bugün. Böyle adamlar şampiyonluğa oynayan takımların olmazsa olmazı. Bir şekilde takımın geri kalanını ayakta tutabiliyorlar. Hakemler bugünkü gibi rahatça aleyhimize çalışamıyordu Melo ve Engin zamanları. Hatta buna Ujfalusi Riera Elmander'i de ekleyebiliriz.

Engin örneğini yerli olduğu için verdim. Bugünkü yerlilere bakarsak hepsi pısırık hepsi durumu kabullenen amatör ruhlu adamlar.

Engin hem hırslı hem de ''yetenekli'' bir oyuncuydu. İki ayağını Engin kadar eşit kullanan bir adam görmedim.

Üst Alt