#52 Emre Çolak (ARŞİV) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#52 Emre Çolak (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #17 Emre Çolak

arkadaşlar bu futbolcuyu bende izledim gerçekten çok yetenekli inşallah ileride GALATASARAYda büyük işler yappacaktır ben buna inanıyorum...

Bu adamı her izlediğim de suratımda mutlu bi gülümseme oluşuyor. Şiir gibi oynuyor derler ya o şekilde.

Çok süper bi yetenek.Seneye A takıma kesin çıkar.Aydın Yılmaz geleceğin yıldızıysa bu çocuk geleceğin galaksi sistemi....

Emre Çolak kontrat uzattı

PAF takımın gelecek vaat eden yıldızı Emre Çolak, Sarı-Kırmızılı kulüpteki kontratını 2 yıl daha uzattı. Mukavelesi sezon sonunda bitecek olan ve uzun bir sakatlık döneminden çıkan 18 yaşındaki orta saha oyuncusunun önümüzdeki yıl A takıma çıkması bekleniyor.

Fanatik

Emre Çolak kontrat uzattı

PAF takımın gelecek vaat eden yıldızı Emre Çolak, Sarı-Kırmızılı kulüpteki kontratını 2 yıl daha uzattı. Mukavelesi sezon sonunda bitecek olan ve uzun bir sakatlık döneminden çıkan 18 yaşındaki orta saha oyuncusunun önümüzdeki yıl A takıma çıkması bekleniyor.

kaynak belitmemişsin ayrıca emreyi karadeniz olimpiyatlarında tv yi tam açtığımda 40 metreden müthiş bir gol atmıştı maçta ilk orda görmüştüm galatasaraylı futbolcu dediğinde çok sevinmiştim umarım arda gibi yıldızı parlar

A takımda sırıtmayacak bir yetenek şutları iyi kendine olan bu güvenini kaybetmez A takımda umarım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt