#52 Emre Çolak (ARŞİV) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#52 Emre Çolak (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
90A36CD7-F50E-402F-8C30-4638A43137AE.jpeg

52 EMRE ÇOLAK

Orta Saha

Doğum Tarihi
1991-05-20

Doğum Yeri İstanbul

Oynadığı Takımlar 2002-2009 Galatasaray (altyapı)

2009-2010 Galatasaray A2

Geldiği Takım Altyapı

Giriş Yılı 2009

Boyu 169

Kilosu 62

Lakabı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu cocuktan cok sey bekliyorum. Yeni sezona A takim kadrosuna alinmasindan yanayim.

Bir gün Lincoln Galatasaray'dan ayrilirsa,yönetimin fazla arayisa'da girmesine ihtiyac yok,cünkü o futbolcuyu florya tesislerin'de bulabilirler.

Ayrica: yazimda cok hata varsa, kusuruma bakmayin cünkü gurbetciyim .

arda kadar başüstünde tutulursa aydını ardayı da sollar.. ama o şansın ona verileceğini sanmıorum..

paf maçlarında izledim gerçekten büyüleyici bir yetenek ancak fizik açıdan problemleri var onları da mutlaka hocalarımız düzeltir arda'nın da vardı böyle bir problemi şimdi fiziği çok iyi ve umarım a takıma çıkartırlar çünkü arda,uğur,aydın,emre gibi altyapı adamlarının aynı anda sahada olması beni çok gururlandırır

Bu fizikle kendine yazik eder, eger TSL'de oynarsa. Kasaplar Emre'yi hemen bitirirler.

Ama yetenekli,hemde cok. Paf ligini Cafercan kadar domine etmesede gayet iyi :)

Not: Cafercan Paf liginde dehsetti :p

Kırmızı kartı nasıl gördü ki?

Tam hatirlamiyorum ama galiba Hacettepeli buna sert girdi Emre'de cocugun üstüne yürüdü, itti galiba.cocuk yere düsmedi zaten yaptigi foulden sonra yerde oturuyordu.Kirmiziyi hak etti ama 4 mac fazla, cocugu incitseydi anlardim.

Zaten cok gergindi emre. 2-0 öndeyken, bir gol yediler sonra emre savunmaya yardim etmek isterken ceza sahasinda, hakem penalti karari verdi 2-2 oldu. Yaptigi dogru degildi yinede.

Ayni hareketi TSL'de yapsa 2 mac ceza alirdi ama Paf Lig'inde daha agir ceza veriyorlar kücük yaslarda disiplinli olmalari icin. Aralikli veya üst üste gördügün iki sari'dan sonra bir mac cezali durumuna düsüyorsun.Demek direk kirmizi gören 4 mac cezali oluyor. Bu kurallar hic bir sey degistirmez bence. TSL'de bir seyler degismedikce o cocuklarin umrunda degildir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt