53 Lira Hesap Kitlenen Donanım Haber Ölücüsü - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

53 Lira Hesap Kitlenen Donanım Haber Ölücüsü

evlilik bunun ilerlemiş hali oluyor

kadın çalışır kazandığı kendinindir, sen çalışırsın senin kazandığında onundur

la bizim hiç mi hakkımız yok diye çırpınırsın,çocuklarını doğurdum ya der vicdanen çocukların hakkında bir şey söylemek istemediğinden eline kumandayı alır tek özgürlüğün olan maçını izler yatar zıbarırsın

Samimi söylüyorum senden evlilikle ilgili bir post gördüğümde evlilikten soğuyorum Sertan Bey.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

sana diyor renktas

t+1 nedir onu anlamadım :D

evlilik bunun ilerlemiş hali oluyor

kadın çalışır kazandığı kendinindir, sen çalışırsın senin kazandığında onundur

la bizim hiç mi hakkımız yok diye çırpınırsın,çocuklarını doğurdum ya der vicdanen çocukların hakkında bir şey söylemek istemediğinden eline kumandayı alır tek özgürlüğün olan maçını izler yatar zıbarırsın

Okuduktan sonra bir küçük açtım reis...

[QUOTE = Keramettin TANRIVERDİ; 9798876] Is there anyone who is happy with the marriage? :D
@ Melih Peker @ Kenan Ünal @ Sertan Nalbant [/ QUOTE]
Sometimes I say damn, I usually say that my marriage is married.

But I have a beautiful wife and a healthy, worldly sweet boy. Complaining will be ungrateful.

53 lira özelinde söylemiyorum ama insanlarda sürekli birbirini kaziklama hedefi var gibi geliyor bana.

öte yandan genc toplumun %90i gösteris manyagi olmus. bir bardak cay olsa olsa 1.5 lira olur, gidip bir yere oturup bu kadar kaziklandiktan sonra "ehonomi cok kötü" demenin de mantigi yok acikcasi.

zaten temel ihtiyaclara giren seyler bile acayip zamlanmis, gidip de böyle bile bile sacma sapan bir sekilde kaziklanmak aptalca bana göre.

mustafa adli vatandasin bu hikayesi gercekse hata yine kendisinde, öküzlük edip ödemis hesabi sonra artistlik yapiyor saga sola.

[QUOTE = Keramettin TANRIVERDİ; 9798876] Is there anyone who is happy with the marriage? :D
@ Melih Peker @ Kenan Ünal @ Sertan Nalbant [/ QUOTE]
Sometimes I say damn, I usually say that my marriage is married.

But I have a beautiful wife and a healthy, worldly sweet boy. Complaining will be ungrateful.
Aahhah google otomatik çevirmiş herhalde çin sitesinden sonra otomatik takılı kaldı :D

ilk paragraf yanlış çevrilmiş : "Bazen lanet olsun ama çoğunlukla evlenen aklımı s..kym diyorum. " olacaktı.

Son düzenleme:
Olm erkek adam evlilik kelimesinin edilmesinden ilk 1-2 yıl kesin kaçar, 3. yıl da kaçmaya çalışır ancak ister istemez içine itilir. İlk aydan evleneceği günü belirlemek ne yav.

Sen muhtemelen eşinin soyadını alırsın zaten gerçi Demir Baş diye isim mi olur belki biraz düzelir öyle.
Alabilirim soyadini farketmez sjjsjs

Erkek adam sevdigi kadini sahiplenir ayrica seni gercekten sevecek kadini her gun bulamazsin. Hayat kisa mirim, her gun sevmek, sevilmek ve sevismek lazim.

Üst Alt