53 Lira Hesap Kitlenen Donanım Haber Ölücüsü - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

53 Lira Hesap Kitlenen Donanım Haber Ölücüsü

Alabilirim soyadini farketmez sjjsjs

Erkek adam sevdigi kadini sahiplenir ayrica seni gercekten sevecek kadini her gun bulamazsin. Hayat kisa mirim, her gun sevmek, sevilmek ve sevismek lazim.
Yalnız bunu kabul eden iç güvey gitmeyi de kabul eder aman dikkat et. Bir an bakmışsın Kaynananın evini temizliyorsun.

Son düzenleme:
Ağır dram... Foruma Sertan Nalbant'a ithaf edilen "Kader Mahkumları" bölümünün açılmasını öneriyorum.

evlilik bunun ilerlemiş hali oluyor

kadın çalışır kazandığı kendinindir, sen çalışırsın senin kazandığında onundur

la bizim hiç mi hakkımız yok diye çırpınırsın,çocuklarını doğurdum ya der vicdanen çocukların hakkında bir şey söylemek istemediğinden eline kumandayı alır tek özgürlüğün olan maçını izler yatar zıbarırsın

yav su bilezik olayi sacma geliyor bana evlilikte
10 tane mi ne istiyorlarmis
lan deli miyim ben o kadar bilezik alacak

Samsung Galaxy S8+ / Tapatalk (^_^)

yav su bilezik olayi sacma geliyor bana evlilikte
10 tane mi ne istiyorlarmis
lan deli miyim ben o kadar bilezik alacak

Net bir sayı yok yalnız o konuda.
Bana yirmi tane kitlediler ama suçlusu kız tarafı değil kendi Annem idi. İlk gelinine ne taktı ise o olacakmış, tabii parayı veren kendisi değil ne de olsa. Kaynanam hiç durur mu, o da bileziklerin kriterini belirledi.

Deli değilsin ama alacaksın kaçarı yok. Sadece onun ile bitmeyecek, daha neler neler alacaksın, hiiiahahahahahhahah.

Hele düğün salonunda dikkat et donuna kadar soymasınlar.

Son düzenleme:
Net bir sayı yok yalnız o konuda.
Bana yirmi tane kitlediler ama suçlusu kız tarafı değil kendi Annem idi. İlk gelinine ne taktı ise o olacakmış, tabii parayı veren kendisi değil ne de olsa.

oha yuh seninki daha betermis abi
bilezik olsun yüzük olsun ne bileyim dügün salonu
falan filan acayip sacma geliyor bana
annem bi de daha dün diyordu yemekli yapacagim diye
ucuzu yetmiyor sanki

belki türkiyede yapip cogu masrafi düsürebilirim
almanyada mümkünati yok evlenemezsin
10 15 bin eurodan basliyor salon
türkiyede en baba dügünü yapip üstüne ev düzersin o parayla

Zaten Almanya'da düğün yapanın akli dengesinden ciddi şekilde şüphe ederim. Kız kardeşimin kınası için, bak düğün değil kına, adam 9000 Euro fiyat çekti zor aldılar elimden.

Zaten Almanya'da düğün yapanın akli dengesinden ciddi şekilde şüphe ederim. Kız kardeşimin kınası için, bak düğün değil kına, adam 9000 Euro fiyat çekti zor aldılar elimden.
yav saka yok benim güzel birikmis param olsa su dügun olayina el atardim
bir salonum olsa ve ayda iki organizasyon düzenlesem köseyi dönerim almanyada
cok deli para var bu iste
kiz tarafi istedikten sonra cogu zaman s.ke s.ke vermek zorunda kaliyorsun o paralari

yav saka yok benim güzel birikmis param olsa su dügun olayina el atardim
bir salonum olsa ve ayda iki organizasyon düzenlesem köseyi dönerim almanyada
cok deli para var bu iste
kiz tarafi istedikten sonra cogu zaman s.ke s.ke vermek zorunda kaliyorsun o paralari

Aynen öyle, istesen de istemesen de geçiriyorlar.

Üst Alt