53 Lira Hesap Kitlenen Donanım Haber Ölücüsü | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

53 Lira Hesap Kitlenen Donanım Haber Ölücüsü

Sabah sabah hayretler içerisinde ekşi sözlükte okuduğum olay.

"50 TL için katil oldu!"

"70 lira yüzünden cinayet! "

türü üçüncü sayfa haberlerin nereden çıktığına güzel bir örnek. Ölü yok.

olay kısaca şudur:

adamın biri bir mekanda liseden bir kız arkadaşını görüyor. Oturup bir çay içiyor ve kızlar kalkıyor. Onlar gidince hesabı ödemeye giden arkadaş hesabın 53 lira olduğunu görünce o paranın peşinden koşuyor. İnanılmaz olaylar. Olayın ayrıntısı, hesabı isterken aralarında geçen mesajların ekran görüntüsü... içeceğinizi alın ve ibretlik bu hikayeyi okuyun.

https://mobile.donanimhaber.com/kizlar-resmen-bana-hesap-odetip-kacti--131270142

Peşinen söyleyeyim hikayenin baş rolündeki Mustafa ben değilim. Sululuk yapmayım :asd22:

Son düzenleme:
parasını misliyle almış hırbo yav.

paran kıymetliyse uyanık olacaksın , öyle kızlara atar yapmak da neymiş .Kısasa kısas sen de aynısını yaparsın ödeşirsiniz.

Helal olsun ne diyeyim. Elemanin yasini merak ettim.

Bizde aman erkeklige bok surdurmeyelim her yerde hesap odeyelim.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dün gördüm bunu helal olsun elemana. Azmine hayran kaldım. 53 lira için bunu yapan, daha büyük şeylerde kim bilir neler yapar.

mustafa orta halli bir esnaf çocuğu, haftalığı 50-100 lira olan kendi halinde bir liseli kardeşimiz. feyza ile dilara aynı mahalleden gözü açık geçinen, lisede herkesin ağzının içine baktığı, bunun farkında olan ve erkeklerin nasıl çalıştığını manikürcü ablalarından öğrenmiş genç kızlar. feyza daha akıllı olanı dilara da onun yanında gezen ancak o kadar uyanık olmayan ekürisi. günlerden bir gün haftalığını alan mustafa, indirimde olan lcw'ye ölücülük için yola çıkar. yürürken geçtiği kafenin önünde okulda hep gördüğü ancak konuşamadığı kızın kapıda sigara içmekte olduğunu görür. kız onu fark ettiğini anlaması için sigarayı atıp etrafı izler. bundan cesaret alan mustafa'mız "naber" diyerek hikayeye başlar. kızlar mustafa’dan uyanık olduklarını düşündükleri için gün boyu yediklerini mustafa'ya uygun bir dille kitlerler. ancak unuttukları bir şey vardır. mustafa bir dh ölücüsüdür. intikamını fazlasıyla alacaktır.

imdb: rating 8.7
mustafa's revenge
on march 8th...

53 tl için saçma sapan mevzulara girilmiş. Başına birşey gelmemiş en azından.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ben bu parayi her gün sadece kendime harciyordum
millet bana cok lüks yasiyorsun diyordu türkiyede
halbuki ayni seyi ben almanyada da yapiyorum
ki öyle aman aman bir yasam standarti da degil

evlilik bunun ilerlemiş hali oluyor

kadın çalışır kazandığı kendinindir, sen çalışırsın senin kazandığında onundur

la bizim hiç mi hakkımız yok diye çırpınırsın,çocuklarını doğurdum ya der vicdanen çocukların hakkında bir şey söylemek istemediğinden eline kumandayı alır tek özgürlüğün olan maçını izler yatar zıbarırsın

Ilk anda beynini çalıştırıp odemeyecekti. Ödediyse de 53 liraya hayat dersi aldım deyip önüne bakacaktı. Bu kadar çingenelik gereksiz.

evlilik bunun ilerlemiş hali oluyor

kadın çalışır kazandığı kendinindir, sen çalışırsın senin kazandığında onundur

la bizim hiç mi hakkımız yok diye çırpınırsın,çocuklarını doğurdum ya der vicdanen çocukların hakkında bir şey söylemek istemediğinden eline kumandayı alır tek özgürlüğün olan maçını izler yatar zıbarırsın
Maç izleme özgürlüğü mü? Abi onu nasıl elde ettin?

Üst Alt