#54 Emre Kılınç - Sayfa 82 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#54 Emre Kılınç

ısrarla bu adam oynayan bi çok oyuncudan daha fazla oynamayı hakediyor diye söylüyorduk. bay terim yine burnunun dibindeki yeteneği göremedi bi türlü ve forma adaletinden yoksunluğunu yine ispat etti.
Emre'nin bu takımda hata yapma lüksü yok resmen Fatih Terim'in gözünde, aynı şey Mostafa Mohamed için de geçerli

Babel'i filan ne bok yerse yesin kredisi bitmiyor resmen

terim'in bazı gereksiz inatları var. Emre Kılınç geçen sene iyi oynarken de kesmişti. Akbaba'yı her maç ısrarla oynatıyordu. Bu sene nedense psv maçlarından sonra çocuğu hiç oynatmadı neredeyse

kusursuz futbolcu falan demiyorum ama bu takımda hele 3 yerli kuralı varken bu kadar yok edilmesini anlamıyordum

umarım bu maç kırılma olur. Daha çok görürüz sahada

Emre'nin bu takımda hata yapma lüksü yok resmen Fatih Terim'in gözünde, aynı şey Mostafa Mohamed için de geçerli

Babel'i filan ne bok yerse yesin kredisi bitmiyor resmen
kendisi ısrarla aldırdı ya babeli. inat ediyor resmen taraftarla, bakın babel iyi topçu diyebilmek için adamı 2 sezondur sürekli oynatıyor daha iyi oynadığı tek maç yok. egosunu tatmin etmek istiyor ama babel her seferinde rezil ediyor hocayı.

kendisi ısrarla aldırdı ya babeli. inat ediyor resmen taraftarla, bakın babel iyi topçu diyebilmek için adamı 2 sezondur sürekli oynatıyor daha iyi oynadığı tek maç yok. egosunu tatmin etmek istiyor ama babel her seferinde rezil ediyor hocayı.
Babel transfer döneminin son günü bizimle dalga geçiyordu, belli ki asıl dalgayı bizimle Fatih Terim geçiyor

Her zaman olduğu gibi siz bilmiyorsunuz ben biliyorum havaları bu

terim'in bazı gereksiz inatları var. Emre Kılınç geçen sene iyi oynarken de kesmişti. Akbaba'yı her maç ısrarla oynatıyordu. Bu sene nedense psv maçlarından sonra çocuğu hiç oynatmadı neredeyse

kusursuz futbolcu falan demiyorum ama bu takımda hele 3 yerli kuralı varken bu kadar yok edilmesini anlamıyordum

umarım bu maç kırılma olur. Daha çok görürüz sahada
Arda iyileşirse formayı Arda'ya teslim eder reis heveslenmeyelim bence

Bol bol Babel Arda izleriz, Allah'tan Akbaba kalmadı yoksa dün maça Emre Kılınç değil Akbaba başlardı

Geçende dedim inanılmaz bi gol veya pozisyon şansı var,hep doğru yere gidiyo

Kanat performansı bencede yetersiz ama dün ileri hattın yarım saatlik ön alan presi,paslaşma hızı,direkt kaleye gitmesinde ciddi katkısı vardı

Arka taraf nerde duracağını bilmezken ön alanın yarım saatte olsa bunu yapmasıda garip normalde tam tersi olur,neyseki hocam değişiklikleriyle ön alanıda çorbaya çevirdi

Doğru mevkide oynatılıp yapamayacağı görevler verilmezse muazzam bir katkı vereceğini bir kez daha ispat etti ama Eboue'yi sol açık oynatıp sonra ulan bu adam aslında sağ bekmiş he diyen bir hocaya sahip olduğumuz çokta şey yapmamak lazım .
inişli çıkışlı performansıyla takılır bizde işte ötesi olmaz .

Emre K kotu oynayabilir ama her zaman calisir basar kosar.Birde su car terbioerde bu kadar uretken bi yerli daha once gormedim.acin bakin derbilere ya asisti var ya golu.

Üst Alt