#54 Emre Kılınç - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#54 Emre Kılınç

Normalde Morutan'ın sağ tarafta oynamasından yanayım ama Emre Kılınç diğer yerlilere kıyasla oynamayı hak ediyor

En son PSV maçlarında oynattık 2 tane attı Trabzon'da oynattık 2 tane daha attı 45 dakika içinde

Sadece doğru koşularıyla bile çok etkili oluyor, ayrıca Kerem gibi çok çiğ bir kanat oyuncusu da değil o kadar fazla top kaybı yapmaz, tek top oyununu iyi oynuyor. Geçen sene boyunca orta saha oynayacak kadar da topla ilişkisi var

Eğer 3 yerli kullanacaksak bana kalırsa biri kesinlikle Halil diğeri de Emre Kılınç olmalı

Enes güzel anlatmış emre çok faydalı bir oyuncu fakat hoca bazen saçma sapan kesiyor saha içinde yerle tutması doğru koşuları iyi yapıyor ayriyeten emre ligin en iyi sutorlerinden ama sağolsun fatih hoca çocuğa 40tane görev verdiği için emre fazla skor yapamıyor emre topa özgüvenli ve sağlam vuran bir çocuk keşke eski sutlarini gorebilsek

Lig maçında yine ilk 11 başlasın Emre artık. Bir yanda Emre gibi oyunculara yüz çevirip diğer yanda Kerem gibi Berkan gibi oyuncuları çatlayana kadar oynatmak hiç mantıklı değil

Ali Naci Küçük: "Fatih Terim'in sahaya çıkaracağı 11'i öğrendim : Muslera, Yedlin, Alpaslan, Nelsson, van Aanholt, Taylan, Assunção, Moruţan, Emre Kılınç, Feghouli, Mohamed."
(Radyo Gol)

Kadro'nun doğru olduğunu varsayarsak, Fatih Terim saha içinde bir tuhaflık yapmazsa Galatasaray kariyerinde sanırım ilk defa sol kanat olarak izleyeceğiz. Hoş Fatih Terim söz konusu olunca Morutan bile sol kanat oynayabilir

parmaklarının üstünde seke seke koşarken bile ben futbolcu değilim diye bağırıyor. Bu heriftende bunu oynatan zihniyettende bıktım silik herif ne sorumluluk alır ne bişey yapar hep hayalet olur maç içinde

Kazara futbolcu olmuş gibi. Futbolcu gibi koşmuyor bile. Çarpık bacaklı beletler gibi.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Neden Galatasaray futbolcusu olamayacağının ispatı gibi bir maç oynuyor.

Emrah sağ ayağını sadece yürümek için kullanıyor ve adam topu sağına çekmiş aynı anda ikili baskı var niye faul yapıyorsun? çünkü bu seviyenin adamı değilsin.

Üst Alt