#54 Emre Kılınç - Sayfa 84 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#54 Emre Kılınç

Berkan'ın ismi de çok geçti sol bek için halbuki bildiğim kadarıyla ikisi de hiç bu mevkide oynamamış
Gerçi Berkan'ın hareketliliğine orta sahada ihtiyaç var daha çok
Ama Emre denenebilir gerçekten
Yani şeyi anlarım PvA oynadığı dönemde çok kritik katkı veriyordur ne olursa olsun oynasın deriz de adamın varlığı resmen zarar, Emre Kılınç biraz çalışkan olup sol bek için forma yarışına girse bence çok ekstra bir kazanç olabilir bizim için

Şimdi bir şeyi çok merak ediyorum,

Ciddi ciddi Fatih Terim 'in kendisi yerine Feghouli 'yi tercih ettiğini gören Emre Kılınç formayı alabileceğine inanır mı bu saatten sonra ? Mesela ben çok çalışıp ilk 11 'e dönerim diye düşünüyor mudur gerçekten ? Bir daha bu adamı ekstra motive edip oynayacağına inandırabilir misin ?

Ki genç oyuncuları filan demiyorum bakın Galatasaray 'a son 2 yılın en çok skor üreten yerli oyuncusu olarak, milli takım oyuncusu olarak gelen 26-27 yaşındaki Emre Kılınç 'dan bahsediyorum

Geçen maçta Feghouli üst üste 3 pozisyonu hiç ettikten sonra bu maçta yeniden ilk 11 'de sahaya çıkıyor Emre Kılınç belki de bu güne kadar oynadığımız en zor maç olabilecek Trabzon deplasmanında ilk 45 dakikaya 2 gol sığdırdıkdan sonra yeniden yedek klübesinde bekliyor ?

Kendisi yerine ısrarla, yürümeye hali olmayan feghouli oynatılıyor. Feghouliye verdiği şansların yarısını su çocuğa verse çok farklı şeyler konuşuyor olurduk.

Feghouli 'yle bitmiyor ki geçen sene de Emre Akbaba 'yı tercih ediyordu, yine Emre Kılınç yerine
Emre Akbaba kadroda olsa onu oynatacağı kesindi zaten. Arda gelince onu da oynatmak için neler yapacak göreceğiz.
Problem bu futbolcuların şans bulması değil zaten, birilerinin ısrarla kötü oyunlarına rağmen süre almaları, ilk 11 başlamaları. Evlat kontenjanına girmeyenler ise, her hafta taraftarın önüne rahatça atılabiliyor.

Bu sene genelde asıl mevkisi olan kanatlarda görüyoruz kendisini ve daha verimli gibi sanki. Ya sağda ya da solda sürekli oynatmalıyız kendisini yabancı sınırı da varken. Örneğin solda Barış Alper sağda Emre Kılınç ikilisi uyumlu bir kanat ikilisi olabilir. Barış Alper daha atletik, Emre Kılınç daha oyun kurucu ve golcü. Bence bu ikiliyle yola devam edilmeli. Kerem de yedeğe çekilmeli biraz. Çok yıprandı. Geldiği zamanki Kerem'den bile kötü şu anda. Morutan da mutlaka forvet arkası olmalı. Morutan Cicaldau Gustavo ya da Berkan olmalı Süper Lig 11'imiz. İleride Halil'i mi yoksa Diagne-Mohammed'i mi kullanacağımıza bağlı değişir işte Gustavo ile Berkan. Taylan ise kesinlikle geçtiğimiz yılın çok gerisinde.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt