55. Dakikada Oley Çeken Aptal Taraftarlar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

55. Dakikada Oley Çeken Aptal Taraftarlar

2-0 olmuş, fenerlilerin kafası eğik; bitse de gitsek rezil olmadan modunda. Pres bile yapmıyorlar. Aynı durumu biz Trabzon'da yaşadık 4-0 oldu adamlar bir an bile konsantresini kaybetmedi biz 10 kişi kalmamıza rağmen 2-0dan sonra.

Bizimkiler resmen fizik olarak bitti. Saçma bir penaltı, skoru bile koruyamadılar sonrasında.

Ama suçlu kim taraftar, hadi oradan derler. Trabzon'da neler neler dediler tribünden, o zaman onlar niye kaybetmedi?

Evet yine sucluyu dogru yerde aradiginizi goruyorum

Takimin kotu olmasinin suclusu taraftar

Bunu baska yerde soylesen gotuyle gulerler

Heeeee taraftar neden oldu yenilgiye oylemi?

Peki suan bu takim evindeki maclar disinda bir halt yemiyorda kimin sayesinde?

Super ligde her takim ortalama 2000 taraftarla oynuyor, oyle b.... bir ligde yarisiyoruz. Biz ise ortalama 34binle oynuyoruz. Taraftarin 3 demesi yada oley cekmesi kadar dogal birsey yok.

Trabzon 2 yaparken 3,4 dedi, ne oldu 4-0 yenildik, oyunculari rehavetemi kapildi?

Onyekuru, donk ve Rodrigues cok kotuydu. 2.golden sonra hamle yapip onlari oyundan cikarip formasyonu degistiremezmiydi hoca? Neden 2-2 olunca maiconu forvete aldi.

Sol bekin kademe hatasi yapiyor, koysaydin bi onlem.

1) Doğru düzgün bir forvet / stoper almayan yönetim
2) Nasıl bir çalışma programı yaptırdıysa her futbolcunun elini adelesine atmasina sebep olan bir kondisyoner. Takımın pili de 50-60. dakikalarda bitiveriyor.
3) Nerdeyse her hava topunda kafayı bizim vurduğumuz maçta sakatlık bahanesiyle kaçan forvetimiz.
4) Her maç birini indirmeyi alışkanlık haline getirmiş ve hakemlerin eline fırsat vermeye ant içmiş kalecimiz. Canı sağolsun kredisi bol.
5) Penaltıdan sonra sahaya müdahele etmekte geç kalan ve geç değişiklik yapan teknik direktörümüz, canı sağolsun kredisi bol.

Hepsine suc bulurum ama taraftara bulmam abi.

Başakşehir stadından, Vodafone ve Hamsi Arenada olleyleri kafana indirirler, onlar niye maçı vermiyor da biz veriyoruz?

Taraftar mi kurdu takımı, taraftar mi takımı hazırladı maça?

Gerçekten su yenilgiden taraftara pay çıkarmak abes.

Demir,kaşınıyorsun yine gece gece.Kim gelsin diyoruz kıvırıp duruyorsun.Madem gitsin diyorsun yerine gelecek kişiyi de söyleyeceksin ki atıp tutmaların kuru sıkı olmasın

Bence lafi sana degil.Sen elestiriyorsun durumun farkindasin.
2 yerli 2 alamanci var ki forumda terimi peygamber ilan edip hatasiz olabilecegini dusunen laflari onlara
Pmden iletirim isimleri istersen

Demir,kaşınıyorsun yine gece gece.Kim gelsin diyoruz kıvırıp duruyorsun.Madem gitsin diyorsun yerine gelecek kişiyi de söyleyeceksin ki atıp tutmaların kuru sıkı olmasın
Abi bu biraz tayyip gitse basimiza kim gelecek sorusuna benziyor, bence cevaplari da ayni :D

Terim defteri bir gun kapaninca bu takim tek kisiye bagli olmadigini gosterir diye dusunuyorum :)

Ayrica

Su an gitmesi de cok onemli degil sezon sonuna kadar kalmasi da mantikli. Ama terimin hatalari konusulmuyor, ustune gidilmiyor ve bu bizim yararimizaymis gibi davraniliyor. Hosuma gitmeyen sey bu.

2 yerli 2 alamanci var ki forumda terimi peygamber ilan edip hatasiz olabilecegini dusunen laflari onlara
Yav eleştirmek ayrı gitsin demek ayrı.Bu sene sıçsakta gitmemeli diyorum ben.Gitsin diyen de yerine isim önersin de görelim bakalım.Gitsin demeye gelince mangalda kül bırakılmıyor yerine kim gelsin diyince ses yok

Son derece gereksiz bir hareket olduguna hemfikirim ama maci taraftar verdi demek cok yanlis olur.

1. sebep futbolcular

Muslera'nin her mac hatali cikisi oluyor bu macta da yine yapti.Omer rezaletti.Linnes iyi oynadigi macta bile 2.golde gevsek davrandi.Ozan gecen haftalara gore dusuk performans sergiledi.Bir pozisyonda Frey yuruyerek yanlislikla gecti.Ndiaye kacak oynadi.Donk ozveriliydi ama pas yetenegi kisitli oldugu icin 2-0'dan sonraki baski yememizi engelleyemedi.Garry haftalardir formsuz.Belhanda ve Sinan iyi goturdukleri maci taraftarla dalasarak kotu bitirdi.Belhanda'nin yerde yatip golu yememize sebep olmasi da cabasi.Onyekuru biraz cabaladi ama yetersizdi.Serdar disinda kimseyi begenmedim.Bu takim sampiyon olan kadrolar icerisinde benim gordugum en karaktersiz takim.Donk ve Serdar disinda hicbiri buyuk mac oyuncusu degil bence.Mariano ve Fernando da bu kategoriye kalite bakimindan girebilir.

2. sebep hoca

2-2'ken Garry'i cikarip Selcuk'u almasi cok anlamsizdi.Su degisikligi 2-0'ken yapsa Selcuk'un biraz top yapip birkac faul almasiyla gollerden onceki fb baskisindan kurtulabilirdik veya Maicon'u alip 3'luye donse Omer'in kanadina atilan toplarda sıkinti yasamayabilirdik.Ayrica takim da genel olarak bitik.Bu da hocaya yazar maalesef.

3.sebep de Firat

Ben bunu ezelden beri sevmem zaten.Alper'in Linnes'e girisini ve golden onceki taci yanlis gordu.Artist hareketlerine de ifrit oluyorum.Umarim bir daha macimiza verilmez.

Sonra da Cengiz gelir.Gomis'i satip forvet almayan pis fıstıkçı.

En son taraftar olur.Bu takimin deplasmanda nal toplayip icerde ise su rezilliklere ragmen Avrupa'da ve ligde 25 kusur mactir namaglup olmasi taraftarin sayesindedir.

Oynadigimiz léş oyunun herkes farkinda.Ama soyle bir durum var
Mevcut futbol duzeninde -turkiyede ki
Terim alternatifsizdir.
Ne zaman ki futboldan siyaset cekilir
Ne zaman ki tff tarafsiz olur
Ne zaman ki taraftarlar tuketme kafasindan yapici ve sabirli bir profile gecis yapar iste o zaman terimin alternatifi dusunulur.

Yav eleştirmek ayrı gitsin demek ayrı.Bu sene sıçsakta gitmemeli diyorum ben.Gitsin diyen de yerine isim önersin de görelim bakalım.Gitsin demeye gelince mangalda kül bırakılmıyor yerine kim gelsin diyince ses yok

O konu hakkinda yazmistim birseyler

Kimi kastettigini bilmiyorum da burada Terimi defalarca elestirdik. Kendi kafana göre teoriler üretmeden söyleyeyim dedim.

Üst Alt