#55 Emir Preldžić - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#55 Emir Preldžić

Nevriye'ye senelerce ana avrat küfür edildi.sonra bize geldiğinde bayağı rahatsız olmuştum.kadın belki de efsanemiz olarak basketbola veda etti.emir konusunda verilen tepkileri normal karşılıyorum ama zamanla göstereceği performansla taraftarın gözüne girebilir.

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi
Nevriye biraz daha farkli fenerden once Gs gecmiside var, bizim maclari tek basina aldigi icin sevilmiyordu biraz ama Emirin Ulker arenadaki cirkeflikleri zor unutulur.

Nevriye biraz daha farkli fenerden once Gs gecmiside var, bizim maclari tek basina aldigi icin sevilmiyordu biraz ama Emirin Ulker arenadaki cirkeflikleri zor unutulur.
Valla nevriyenin de tribünlere direkt hareketi var mıydı bilemiyorum ama saha içinde olur olmaz dirsek falan atardı çok agresifti iyi oyunun dışında.emirin büyük kaptan emre belözoğlu gibi ufak tefek haşarı hareketleri olmuştur kabul.adam baktı fenerle bi kupa kazanamayacak.avrupanın en önemli koçunun başında bulunduğu,finallerin takımı olan galatasaraya geldi tıpkı nevriye gibi.emire de hak vermemiz lazım.bilmem katılır mısın renkdaş?

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi

Nevriye katkısını verme ihtimali yok, Nevriye Türk kadın basketbolu için çok ekstra idi. Preldzic wonderkid iken sürekli geriye giden bir herif.

Böyle 12,3,4 numara oynayabilen bir adamı kimse kaybetmek istemezdi az adam olsa.

Bize antipatik gelmesinin asıl nedeni fenerdeyken sinir bozucu derecede iyi oynaması bence.

Gayet iyi transfer lütfen sahip çıkalım her oyuncumuza.

bu transferden son derece rahatsızım.bu namus fukarasını getiren gsaraylılıktan nasibini almamistir.cok yazik..

maxresdefault.jpg

Üst Alt